| anonim_4396 a întrebat:

Deci asa fac si eu...
https://www.youtube.com/watch?v=BN1qbv2y5vM
ba, am cautat pe aia cu "cum se mananca un chebab" si nu am gasit-o. :((

13 răspunsuri:
| KillMePlease a răspuns:

Săraca...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce caciula are tipa.
Si ce par are.

Nu m-as fi filmat in halul ala.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ce are?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu-mi place.
Nu-mi plac persoanele de genu'.
Stii, cred ca face parte din moda de iarna a majoritatea fetelor : UGGuri cu caciula animal, colanti si geaca.
Nu-mi plac deloc deloc.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mie imi plac sepcile. Da alea de baieti. Si tricourile de baieti.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Eu nu port sepci ca-mi stric parul.
Dar am numai hanorace de baieti.
Si pantalonii ca de baieti... Doar ca, in ziua de azi si baietii poarta colanti.
Si mai sunt si pantalonii aia taiati la genunchi I don't want to see.

| Copac13 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa imbracat cu lumina stinsa

| anonim_4396 explică (pentru Copac13):

laughing)

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Urasc colantii. I don't want to see
Aaaa, sa vezi si tu, eram in autobuz, si un mat de copil era in spatele meu. Si dupa ce daduse cu picioarele in scaunul meu de ma apucasera toti dracii, in timp ce citeam si eu linistita, ca o eleva silitoare ce nu sunt, baga mana printre scaun si fereastra si incepe sa ma mangaie pe umar, dar tare si apasat. L-am lasat, o data, de 2 ori, de 3, eee, pai firi-al tu. M-am intors politicos si i-am spus "nu mai face asa" si iar a inceput, si l-am prins de gheruta aia mica a lui, si i-am spus "ba, gata, nu mai face asa" cu o privire de-aia serioasa. Ia uite ma la el.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

rolling on the floor)
Si sa zici "merci" de copilu' ala ca mie o piticanie mi-a pus mana lipicioasa de bomboane in par I don't want to see.
Am zis ca mor, dar ce era sa fac unuia de 2 ani?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Eh, mai bine la mine laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Creezi? straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se mai întâmplă.