| GyaX a întrebat:

Deci toati toate toata lumea spune ca am corp de fotomodel 1.77, forme, chipul am 18 ani etc dar mie nu.mi place de mine pentru ca nu stiu si ma vad slabuta am 60 de kg nu stiu ce am dar nu.mi place de mine dar in schimb mai toate fetele din liceu imi spun cum imi pastrez silueta si ca sunt atat de bunaciuune vorbeau baietii

6 răspunsuri:
| GreenVoid a răspuns:

Asa si? Vrei ca noi sa visam cum arati tu si sa ramanem socati de ce corp de fotomodela ai tu? Te vezi slabuta pui mana si te ingrasi ce i asa greu?

| GreenVoid a răspuns:

Atunci te duci la sala si pui masa musculara.

| Daniel2836 a răspuns:

Fast-Food-ul te va rezolva in 10 zile big grin

| GyaX explică:

Eu nu pot sa ma ingras nu stiu de ce...

| Divy a răspuns (pentru GyaX):

Nu mănânci fast-food, dacă mănânci după un timp ai să observi diferențe