| KillMePlease a întrebat:

Dedica.mi o melodie. laughing)
*asta e o intrebarea doar daca vrei sa fie...* laughing) big grin

42 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nu le am cu dedicatiile, dar asta ascult acum. :D
https://www.youtube.com/watch?v=BERd61bDY7k

| KillMePlease explică (pentru DarkOrbitMoon):

Si una pentru nasii maaarii!laughing)))))

Răspuns utilizator avertizat
| LaughingKarima a răspuns:

Esti manelista? Daca da atunci nu stiu sa iti recomand ceva. Nu esti manelista? Te voi iubii toata viata mea.

| KillMePlease explică (pentru LaughingKarima):

Nu sunt.
:**
Si eu te iubeesc, iubi slanii puiutt!laughing

| LaughingKarima a răspuns (pentru KillMePlease):

Ala ii. Multumesc tuturor zeilor de pe lumea asta!
https://www.youtube.com/......tps?/watch
Sper sa iti placa gusturile mele :3
Normal ca ma iubesti, tu eu te iubesc, si tu ma mai iubesti din nou si tot asa pentru ca de ce? :*

| KillMePlease explică (pentru LaughingKarima):

Puiiuutaa meaa! Slaninutzaa meaa! Criminalaa meaa! Viata mea!
Cum sa nu-mi placa, tuu? Sa nu mai spui niciodata lucruri d'astea, slaninutza mica!laughing

| LaughingKarima a răspuns (pentru KillMePlease):

Ce iubita ma simt acum, mai hai cu iubirea spre mine(come in like wrecking ballll... urasc melodia si cantareata dar ce sa si faci).
Ok mami, Kalima plomite ca nu mai spune *big puppy eyes inserati aici*

| KillMePlease explică (pentru LaughingKarima):

:** :** ce iubitaa estii
Hai cu slanina!laughing)

| LaughingKarima a răspuns (pentru KillMePlease):

Traiasca slaninaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

| LaughingKarima a răspuns (pentru KillMePlease):

:'((( Trebuie sa le arat asta alor mei cat de curand

| LaughingKarima a răspuns (pentru KillMePlease):

Du-te la prima mea intrebare pusa pe TPU si o sa stii de ce crying

| KillMePlease explică (pentru LaughingKarima):

Ohh, puiuta mea.:** sad

| LaughingKarima a răspuns (pentru KillMePlease):

Dap...

| DjNick112 a răspuns:

Dedicatie speciala pentru " KillMePlease"https://www.youtube.com/watch?v=VB4NExi5uXs
sa nu-mi spui ca nu-ti place

| KillMePlease explică (pentru DjNick112):

Oohh, ba daaaaaa.
Il chem sa-mi cante si la nunta! (nu voi plati eu, ci sotul :3 ca presupun ca ii scumpa cantarea la ce glas divin are) :3.