| chilledzebra a întrebat:

Descrieti-va printr-un singur cuvant! happy Doar unul!

46 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Incredibila

| Kaℓi a răspuns:

Dificila sad

| RAY a răspuns:

Rational

| OnuOnulică a răspuns:

Schimbător. Pot fi cea mai bună persoană dar dacă mă minți și trădezi fac persoana respectivă să regrete că m-a cunoscut.

| Drimmero a răspuns:

Microbist!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai nu merge doar unul. Zau asa.
dar daca ma straduiesc hm...
Luna happy

| chilledzebra explică (pentru DoarBogdan):

Luna? O.o

| DoarBogdan a răspuns (pentru chilledzebra):

Are mai multe semnificatii.
departare, stralucitoare, te linisteste, vrei sa afli mai multe.
O intraga poveste depinde cum o citesti. Sta ea acoli pe cer si o vezi din cand in cand. Doar cand vrea ea happy si mai sunt eclipse. Atunci luna se supara. Dar bu am vazut asta inca big grin

| chilledzebra explică (pentru DoarBogdan):

laughing Obri e o mica luna!

| DoarBogdan a răspuns (pentru chilledzebra):

Adica cum happy eu de tine ziceam.
eu sunt tot o luna?

| chilledzebra explică (pentru DoarBogdan):

De mine! O.O Eu ziceam sa va descrieti voi printr-un singur cuvant. Si da, esti o luna! Si ai fost dulce, mersi...

| DoarBogdan a răspuns (pentru chilledzebra):

Oh damn happy scuze. Cum de am incurcat laughing
Si mda... eu nu stiu cum sunt. Un cuvant... luna ar merge si asta. Sau : clandestin. Nu cred ca am nimerit unde trebuie in viata asta^ ^

| chilledzebra explică (pentru DoarBogdan):

Toate au un loc si un timp Bobo! Tu spui ca esti clandestin, dar ai un rol in viata asta. Ai un destin, dar cel mai important ai dorinta si vise. Eu zic ca nu esti chiar atat de pierdut printre noi si...nu uita sa zambesti, bine?

| DoarBogdan a răspuns (pentru chilledzebra):

Zambetul ma caracterizeaza laughing

| chilledzebra explică (pentru DoarBogdan):

Si asa vreau sa ramai. Zambaret! tongue

| DoarBogdan a răspuns (pentru chilledzebra):

Pai mi-au spus multe fete ca am un zambet dragut happy de asta zambesc laughing

| chilledzebra explică (pentru DoarBogdan):

Acum chiar ai un motiv intemeiat sa zambesti! laughing Deci nu cumva sa le dezamagesti!

| DoarBogdan a răspuns (pentru chilledzebra):

A fost invers. Dar sa nu vorbim despre asta big grin

| Doub a răspuns:

"wth"

| RainmakerX a răspuns:

Eu.

Pentru ca nu pot alege doar o trasatura.

| R0R0 a răspuns:

Hm...
Rabdatoare

| chilledzebra explică (pentru R0R0):

Greu mai dai peste un om in zilele noastre, care sa fie rabdator. Ai un dar superb!

| R0R0 a răspuns (pentru chilledzebra):

Nu chiar.
Totul pana la o limita laughing

| Idkidk a răspuns:

Curioasa.

| Staind a răspuns:

Vivid day dreaming

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

AmUnPărAbsolutFabulos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totul.

| sofisis a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa inteleg ca pe "absolut" mi l-ai cedat mie? happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Entuziasmata

| 6684464 a răspuns:

Om.

| chilledzebra explică (pentru 6684464):

Ce fel de om?

| 6684464 a răspuns (pentru chilledzebra):

Ființă superioară, socială, care se caracterizează prin gândire, inteligență și limbaj articulat iar din punct de vedere morfologic prin poziția verticală a corpului și structura piciorului adaptată la aceasta, mâinile libere și apte de a efectua mișcări fine și creierul deosebit de dezvoltat.
Din ăsta. Câte feluri de oameni cunoști? laughing

| chilledzebra explică (pentru 6684464):

tongue Mai multe decat iti poti inchipui.

| 6684464 a răspuns (pentru chilledzebra):

Serios? Pentru ca ce ti-am dat este definitia a ce inseamna om, lumineaza-ma si pe mine cu revelatia ta laughing. Spune-mi trei feluri.

| chilledzebra explică (pentru 6684464):

1. Normali (ca in definitia ta)
2. Speciali
3. Morti

| 6684464 a răspuns (pentru chilledzebra):

1. Nu se pune.
2. Cum adica?
3. Serios? laughing Eu cred ca oamenii sunt oameni si mortii sunt morti, nu o sa vezi in nici un fel de dictionar ca om=mort rolling on the floor

| chilledzebra explică (pentru 6684464):

1. Ba se pune!
2. Adica cu dizabilitati.
3. A fost om, dar acum e mort. Dar a fost! tongue laughing

| 6684464 a răspuns (pentru chilledzebra):

1. Atunci mai spune una(din alea asa multe incat nu pot sa mi le inchipui).
2. Sa spunem...
3. Deci? Altceva! Nu o sa vezi in nici un fel de dictionar ca trecut=prezent(si/sau viitor) rolling on the floor

| chilledzebra explică (pentru 6684464):

1. Tipul...acela de oamenii care nu se dau batuti! N-ai sa te lasi prea curand, asa-i? Si daca tot mai vrei sa stii uite: Bipolarii. Sunt oameni, dar au un caracter -ca o boala din nastere- mult mai diferit. Eu de exemplu sunt bipolara.E ceva cu care m-am nascut.
2. Vezi! Ha! Am avut dreptate! laughing
3. Auzi? Stii ce? Sa stii ca uneori trecut=prezentul!

| 6684464 a răspuns (pentru chilledzebra):

1. Tot nu se pune, este acelasi lucru laughing
2. Sa zicem...
3. Ba nu, niciodata! Orice este intr-o continua miscare!

Imi pare rau pentru... "1." Esti sigura ca esti bipolara? Sigur nu ai vrut sa spui altceva?

| chilledzebra explică (pentru 6684464):

1. (3.) Te bat!
2. Ha! tongue
3. Ce vrei sa insinuezi?
Si daca nu te superi: " As vrea sa stiu daca esti de gen fem sau masc."

| 6684464 a răspuns (pentru chilledzebra):

1. Bate-ma cu un raspuns corect.
2. Săracii! Nu Ha!(!)
3. Nimic nu e la fel ca acum 5 secunde.

Neutru laughing.

| chilledzebra explică (pentru 6684464):

Ai dreptate. Mare dreptate, bine? Multumit/a? Si zi-mi ce esti! Si nu cumva sa imi dai iarasi definitia aceea!

| MistretulPufos a răspuns:

Mistret

| AdrianVoicu a răspuns:

Umbră

| Anonimat26 a răspuns:

Pesimist.