| Georgiana2905 a întrebat:

Din ce motiv se publica zilnic intrebari legate despre sex? Mai tot timpul vad fel de fel de intrebari legate de sexul oral, sau ceva gen :" cum a fost prima data cand? Cand si unde?". Oare e normal sa iti impartasesti aceste intimitatii cu persoane pe care nu le cunosti? Sigur ca unii pot fi obiectivi, altii subiectivi, unii nu au de unde primi sfaturi sau sugestii - o fi si asta un motiv al postarii lor dar mai mereu aceste intrebari imi dau senzatia de nesimtire iar din pacate de putine ori senzatia dorintei de cunoastere.
Sunt singura care gandeste asa? Sunt singura persoana deranjata de aceste intrebari?

Răspuns Câştigător
| petergabriel a răspuns:

Dar de ce sa nu se discute? eu am un raspuns pentru tine, te rog citeste acest articol http://www.evz.ro/......18133.html

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Oare este cineva care să le cunoască pe toate?
Din sex suntem toți făcuți!
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
| Georgiana2905 explică:

Greu de oferit o fundita! In schimb toata lumea a primit voturi

| Andraaa_1742 a răspuns:

Sincer mie mi se pare ca cei care intreaba chestii din astea sunt niste frustrati care n-au mai fcto... mrg e doar o parere si sunt de acord cu tine. de ce sa zici unui necunoscut toate astea. daca vrei sa aflii cum e si tie rusine de parinti intrebi prietenii apropiati happy

| LolikShikariBlondeGirl a răspuns:

Nu sunt de acord cu tine pentru ca si acesta este un subiect de dezbatut! Sunt peroane care au nelamuriri in ceea ce priveste sexul si sunt oamneni pe acest site in masura sa vina cu sfaturi utile.Nu vad de ce te dezgusta pe tine acest subiectkiss fiecare are un anume punct de vedere...
ceao!