| Bibuşca a întrebat:

Dupa voi care e cel mai puternic caracter ( sura, ninja, shaman si warrior) din Metin2? De ce?

Răspuns Câştigător
| PяĬɔhĬηĐεℓ a răspuns:

Clasament:Sura,Ninja,Shaman,Razboinic...Dupa mine cel mai puternic ar fi Sura-Magie Neagra 100% deoarece este un luptator nemaipomenit si totul ti se pare mai usor...si in duele e foarte puternic! Cat despre razboinic l-am pus ultimul pentru ca si eu am si nu-i bun de nimic decat pe ro de la 1 pana la 30 este bun.Intreaba si tu pe cine vrei ca sura e cel mai puternic 100%! Bafta!

3 răspunsuri:
| shhhs a răspuns:

Salut,
Poate te ajuta acest ghid:
http://orademetin.blogspot.ro/......etin2.html
Bafta!

| PяĬɔhĬηĐεℓ a răspuns:

Clasament:Sura,Ninja,Shaman,Razboinic...Dupa mine cel mai puternic ar fi Sura-Magie Neagra 100% deoarece este un luptator nemaipomenit si totul ti se pare mai usor...si in duele e foarte puternic! Cat despre razboinic l-am pus ultimul pentru ca si eu am si nu-i bun de nimic decat pe ro de la 1 pana la 30 este bun.Intreaba si tu pe cine vrei ca sura e cel mai puternic! Bafta!

| 亚历山 a răspuns:

Salut!
1.sura
2.warrior
3.ninja
4.saman