| anonim_4396 a întrebat:

E adevarat ca daca mananci 7 banane consecutiv mori? Am auzit ca stomacul nu poate sa sufere atata potasiu si magneziu si explodeaza.

6 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Hai sa fim seriosi.Lasa nu mai auzi tot felul de prostiihappy

| Libelle a răspuns:

Si marmota invelea...

| Barajag a răspuns:

Iti dai seama ca ar fi pus un anunt? Nu mancati mai mult de 3 banane pe zi, "dauneaza grav sanatatii"laughing

| Helvete a răspuns:

straight face E grav. Eu am mancat 4 o data, intr-o zilaughing. Sa fim seriosi, nu cred ca e reala treaba. Dar cred ca te cam doare stomacul dupa atatea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daaa. O sa explodezi si o sa te imprastii pe pereti. Fii serios.

| alexeu998 a răspuns:

Eu am pins tupeu intr-o zi si am mancat 8banane nu 7 consecutiv si uitama tot aici scriind pe TPU Fundita?