| Blackwoman27 a întrebat:

E normal sa iti tremure muschii atunci cand obsesti foarte tare? (peste masura) dar daca te odihnesti se opresc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
12 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi se intampla acest lucru dar daca te odihnesti dupa putin timp iti trec, eu dupa ora de sport nicinu mai puteam sa merg, imi tremurau foarte rau dar mi-a trecut intr-un sfert de ora.

| Blackwoman27 explică (pentru anonim_4396):

Imi tremurau picioarele ingrozitor si ma gandeam daca e normal sau nu laughing))

| ignore a răspuns:

Da e normal.la toata lumea se intampla

| Moryami a răspuns:

Da este normal. Ma rog cred ca ai facut febra musculara si imi pare rau sa te anunt dar nu, nu trece daca te odihnesti laughing Febra musculara se combate exact asa cum ai facut-o, adica prin miscare. happy

| Cosmin86 a răspuns (pentru Moryami):

Serios? nu trece daca te odihnesti?

Tu GANDESTI inainte sa aberezi?

| Moryami a răspuns (pentru Cosmin86):

Nu? Atunci spune-mi domnule doctor, cum trece febra msuculara? big grin

| Cosmin86 a răspuns (pentru Moryami):

Mie imi trece prin odihna, SIMPLU.

In cei 10 ani de cand fac sport, prin odihna a trecut MEREU in cateva zile.

| Moryami a răspuns (pentru Cosmin86):

La mine nu trece febra musculara prin odihna -_-

| Cosmin86 a răspuns (pentru Moryami):

Serios? Nici in 5-6 zile nu trece? Daca stai 1 saptamana fara sa faci sport DELOC, in a 8-a zi tot ai febra?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cosmin86):

Cosmin86 a răspuns (pentru WhatsUpDoc):

Serios? nu trece daca te odihnesti?

Tu GANDESTI inainte sa aberezi? - Daca aberezi nu gandesti. "Gandeste" inainte de a vorbi.

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eram ironic, dar tu intelegi mai greu.

Data viitoare o sa-ti traduc.