| Terro2029 a întrebat:

E normal sa ma gandesc la moarte de la 22 de ani?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E, din cauza plictiselii si neavand ce face moartea isi mai face aparitia prin ganduri.

| Terro2029 explică (pentru mgtow):

Chiar ca de la plictiseala

| mgtow a răspuns (pentru Terro2029):

Sa stii ca si eu o mai patesc, tampenia asta de criza economica fara servici si alte cacarii ne mai duce cu gandu la moarte dar mai avem de trait pensionari sa nu ajungem ca acolo se traieste ca in razboi.

| William a răspuns:

Sunt oameni care se gandesc la lucruri mult mai rele decat tine (psihopati, pedofili, adolescenti) asa ca stai linistit.

| express11 a răspuns:

Normal ca nu.

| OnuOnulică a răspuns:

Da, e normal. Toti ne gandim in fiecare zi fara a insemna ceva.
De obicei gandurile astea vin de la prea mult timp liber.