| chilledzebra a întrebat:

E Valentin`s Day, dragilor! De aceea urez tuturor cuplurilor o zi a indragostitilor fericita si plina de amintiri placute, pentru ca nimic nu e mai frumos decat sa iti petreci viata alaturi de parsoana pe care o iubesti! Ce mai! Astazi toata tara va fi scufundata in iubire! ^.^ Bine, poate doar o parte...restul inca suntem in pregatiri. Popcornul nu se face singur, iar filmul horror nici atat nu se va pune de unul singur. V-am pupat! O zi frumoasa tuturor!

5 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Eu o vad alfel big grin

| chilledzebra explică (pentru DoarBogdan):

Si mai exact?

| DoarBogdan a răspuns (pentru chilledzebra):

Oh. Incep iar big grin
Toata tara este scufundata in iubire? De ce azi? De ce nu mereu? Iti trebuie o zi sa poti sa iti rasfeti persoana iubita? Doar pentru ca este 14 februarie?
Pana acum ce facem? Stam de dimineata pana seara cu 10000 de mesaje pentru psrsoana iubita de frica sa nu o pierzi? Sa ii iastigi increderea si sa nu zici ceva gresit? De ce nu poate sa fie mereu acolo. Sa stie ca poti sa ii oferi totul. Cum am mai zis. Eu daca as avea pe cineva as considera o perfecta si i-as da totul. Si nu as vrea sa imi dea si ea totul ca mine. Dar macar sa stie sa pretuiasca totul meu happy
Practic ce e aceasta zi? Ziua de dinaintea examenului meu. E ziua in care cineva si-a rupt mana poate. Sau ziua in care ma uit la stele.
Adica nu iti trebuie o zi sa iti exprimi iubirea pentru cineva. Asta trebuie sa faci mereu cu persoana respectiva.
Eu unul as incerca sa fac ceva simbolistic in fiecare zi nu numai astazi happy
de ce trebuie sa existe expresia : tu ce i-ai facut cadou de valentine's day ul trecut?
In fiecare an aceeasi poveste. Adica nu am nimic cu aceasta zi.
este ca Sfantul Craciun. Oamenii daruiesc si devin mai buni doar atunci? De ce nu sunt asa mereu.
in aceasta zi doar li se aminteste oamenilor ca trebuie sa iubeasca foarte mult. Dar de ce nu o fac mereu? Ma rog. Poate unii o fac.
sper ca nu am spus ceva gresit. Desi nu cred ca m-am exprimat cum trebuie.
PS: astazi mananc un tiramisu doar asa sa fie laughing

| R0R0 a răspuns:

Happy Valentine's Day!
Eu nu sarbatoresc, deoarece nu am un motiv!

| Idkidk a răspuns:

Chiar dacă sunt single, mulțumesc! Și tu să ai parte de o sărbătoare minunată!