| zxzx a întrebat:

Erau niste desene animate vechi. O familie cu un baiat si o fata mai mare au plecat nu stiu unde, Sidney parca. Au castigat niste bani, iar apoi au pierdut banii si faceau mereu popasuri, mergeau ba cu vaporu...nu mai puteau ajunge acasa. Aveau si o pisica cu ei. Parca au luat si un vecin cu ei care stia limba si drumul.
Personajele aratau ca oamenii, nu animale sau ceva ciudat. Parintii erau mai grasi parca.

1 răspuns:
| AdrianaBacescu a răspuns:

Era pe Minimax sau pe Cartoon Netwoork?