| Kqzu97 a întrebat:

Este adevarat ca pe 11.11.2010 va fi Sfarsitul Lumii sau Al III-lea Razboi Mondial?

45 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Asa.Adevar graieste printesa looloo. Bunica mea a prezis in frunze de ceapa ieri ca in noiembrie va incepe razboiul.Eu nu am nicio treaba:deja incepusem lucrarile la buncarul de sub casa din 2012 si e aproape terminat deci am unde sa ma ascund
Oare Romania se va alia cu SUA? Cu Japonia? Cu China?
Stai ca nu avem armata(Ba da avem, nu stii nimic). Da frate, avem dar armata noastra e solitara si e prin Irak.Pana vin aia de acolo ne prajesc aia creierulwaiting

| baru a răspuns:

Sall. Cine crezi ca de pa TPU stie? Cine crezi ca ar putea sti? Si daca prin absurd punem aceasta intrebare, nu-ti va spune nimeea, cand va veni. Cand va veni, vei vedea, dar nu prea mult. Cred, si nu cred, am luat-o razna cu totii. Altceva nu stim decat de sfarsitul lumii, de cutremure, de raze solare etc, Oare chiar ne dorim? Eu spun mai bine sa ne traim fiecare clipa, de arca ar fi ultima. A, sa nu uit: Dragoste cat mai multa. Nu de alta, dar sa nu-ti para rau. Pa

| cristianorudi7 a răspuns:

Da atunci o sa moara toti emo si toti drogatii

| AndutzaAndu a răspuns:

Stai liniştită că nu vine nici un al 3-lea Război Mondial ş i în nici un caz sfârşitul lumii. Voi credeţi tot ce vi se spune la televizor, cum rămâne cu 2012? laughing Doamne... dacă vi s-ar spune că sfârşitul lumii vine mâine, aţi crede? Normal... oh go on.

| Cretaker a răspuns:

Lol, al III-lea Razboi Mondial.

... oh stai, probabil.
Dar 2010? C'mon bro n'o sa apuc sa joc Crysis 2 sau Silent Hill 8 (si cand zic 8 nu e aluzie la viitor, sau gluma de clasa a treia, chiar apare 8)

Cu toate ca tot ce scriu e neinteresant si mult, cu un risc de a mai lua vreo 4 de 'stupid' iti zic ca nu o sa se intample nimic.
Intr'adevar, suntem controlati ''din umbra'' de... well, daca zic chiar imi iau 'stupid' asa ca ma pot opri aici.

Multumesc de atentie, bros.

| BlueBolty10 a răspuns:

Eu nu cred asa ceva, oricum, daca ar fi conflicte ar putea fi rezolvate in lat mod(in legatura cu al III-lea Razboi Mondial). Iar sfarsitul lumii va veni odata si odata, poate din cauza poluarii, poate din alta cauza, cand? stie doar Dumnezeu.

| YourDailyApple a răspuns:

V-au indoctrinat astia sa credeti orbeste intr-o carte scrisa acu` 2 milenii despre zei impotenti, virgine datatoare de viata si serpi vorbitori.
Acu ` v-a baga in cap si idiotenile astea cu sfarsitul p****.
Chiar nu mai gandeste nimeni? Aveti capurile alea pe gat pe post de ornamente? sad

| Darkrosse a răspuns:

Urat asa... daca vine Apocalipsa ma refer... ziua mea e chiar pe 19. 11 asta inseamna ca nu mai apuc sa fac 17 anisori puppy dog eyes
laughing

| IrInA9618 a răspuns:

Asta cu 11. 11. 2010 a fost spusa de o baba bulgaroaica, care era oarba si a murit in 1996, ea a devenit celebra deoarece a prezis si atentatul din america, si multe altele... ea a spus ca pe 11. 11. 2010 va incepe al III razboi mondial, insa sfarsitul lumi va fi in anul 5700 si ceva ( nu mai stiu exact cat ). Insa conform calendarului mayas, lumea se va sfarsi in 21. 12. 2012... sper ca te-am ajutat big grinfunda?

| nuamPleaca a răspuns:

D-abia astept, o sa ma bat cu extraterestrii yey :X:X
O sa bag 2012 in casti la maxim, si iau o sabie neon si ma luuuupt cu ei!

CE TRU!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adevarat...esti frumoasabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca pe 11. 11. 2010 toti Cacanarii sa`si scoata curul pe pervazul geamului sai vada pocaitzii cum se caca ortodocsii...ma rog eu vb de romania.in Romania e la moda ortodoxia.asa ca cacativa de la geam si besitzi`va`n continuu ca mai traim pana nu ne calca ceva pe coadasau pe gat, stati linistiti traim pana cand sa ne vedem nepotzii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unul din drepturile fundamentale este dreptul la informatie si la exprimare. Totusi, goana salbatica si necenzurata de catre bunul-simt si etica catre senzational, rating si pana la urma bani, a sters si ultima jena din ADN-ul facatorilor de stiri...Asa cum Iurie Darie si Anca Pandrea si-au dezgolit in mod gretos si jalnic pornirile, asa este societatea romaneasca actuala: fara protectie, fara blandete, fara mila, fara perdea, fara discretie si buna-cuviinta, fara puterea de a renunta la o stire mizerabila in folosul a mii si sute de mii de oameni.
La ce bun sa dati mereu cu barda pe sufletele omenesti cu stiri alarmante?!? Vom trai si vom vedea, fara a crea panica, deziluzie, fara a demoraliza oameni care oricum sunt intr-o permanenta depresie din cauza problemelor cotidiene mai mult decat macinatoare. Unde va este etica? Oricum, intrebarea pusa de voi la care asteptati raspuns, este la fel de inteligenta si pertinenta pe cat sunteti dumneavoastra de profesionisti. Adica deloc. Nul. Zero. Vid. Nimic.
Imi imaginez ca vorbele mele va revolta! Asta din cauza ca vi s-a ingrosat atat de tare obrazul, incat in loc sa va patrunda la creier si sa va dea de gandit, va credeti buricul Terrei. Dumnezeu sa va ierte!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea cred... dar tot e posibil sa se intample ceva rau ca atunci o sa fie "Luna Neagra" care este o data la 9 ani si acum 9 ani, cand a fost data trecuta, a fost explozia la Turnurile Gemene; D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca te uiti prea mult la stiri...happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As incepe cu buna zia nu ne frica ca vaveni sfrsitul lumi finca lumea este asa de rea finca nu seroaga la dumnezeu unii o. fac altii nu fac pentru noi mai in visrta nu ne pasa delocdar sint copii care dea bea sau, nascut mai bine near srige dumnezeu ca neam saturat deatita necazurii cese ivesc pe globu acesta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce tara crezi ca o inceapa un al III lea razboi mondial in plina criza?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nostradamus asta o fo' un mare vizionar, chestia cu turnurile gemene o cam nimerit-o (desii astia ziceau ca o sa fie razboi) "in marea citadela a luminii din lumea noua focul va ajunge pana la cer" laughing be preparied

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bah eu sa fiu sincer nu stiu ce sa mai cred ba este an 2012 ba eh in 11. 11. 2010 deci cred ca ambele sunt minciuni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt un savant
sf lumii nu va fii numai peste milliarde de ani cand va creste soarele si va inghite pamantul
Pana atunci va puteti vedea de treaba voastra ca no sa fie nici un sf al lumii si niciun razboi mondial.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi dai si mie id-ul tau?rolling on the floor))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sfarstul lumii? Frate chiar as vrea sa vad asta Dar nu o sa se intample asta sigh

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu una zic ca nu ar stii cineva cand este sfarsitul lumiihappy
doar dumnezeu stie astawinking
iar al III-lea razboi mondial presupun ca nu ar putea incepe oricum avem erme care pot distruge planta de miliarde de oriwinking
sa ne fereaska domnu de asa ceva:X
sa speram ca totu va fi bine
faza e ca pe 11. 03 fac 14 ani deci daca e sa se intample doamne fereste am si eu jumatate de buletilaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce **** in ultimu timp numa asta se zvoneste "sfarsitu lumii"...
numa prostii de ce nu se prezice ca va ploua cu bani?
viitoru nul poti prezice doar astepta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer dupa anumite calcule si preziceri din partea lui Nostradamus, eu unul nu l-as subestima, sa nu uitam ca el a prezis caderea celor 2 "Gemene" asa ca nu se stie niciodata...Parerea me personale este ca poate veni sfarsitul lumii, eu sincer cred ca il traiesc de ceva timp incoace...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E adevarat ce au zis mayasi ca ei studiaza. Dar pe 11. 11. 2010 sigur va veni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romania si asa e in urma cu 100 de ani asa ca la noi va veni in 11. 11. 2110 laughing
@Creataker nu iti fa griji oricum si in rai se joaca crysis si toate celelaltelaughing