| FeelFor a întrebat:

Este vreo modalitate ca sa recuperez contactele de yahoo messenger daca le-am sters? Adica daca as putea sa vad o lista cu toate contactele adaugate sau ceva de genu pentru a le recupera?

3 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Program data* --> Yahoo! --> Messenger --> alegi id-ul.

*e un folder ascuns, stiu pentru w7 sa iti spun cum sa-l accesezi: deschizi un folder si sus ai tools, alegi de acolo "folder options" - view - show hidden files, folders, and drivers --> apply --> ok.

| FeelFor explică:

Mda, aici se refera la contactele sterse in ultimele zile... astea sunt sterse cam de un an, deci alta solutie daca mai exista?