| chiftelutacrocanta a întrebat:

Esti o persoana ingrijorata de soarta altora?

11 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

A apropiaților doar.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Uneori chiar mai mult ca a mea.

| T0T a răspuns:

Uneori, da.

| Florentina9210 a răspuns:

Nu. Doar de a mea! Si nu imi place sa mint, dar am unele momente cand ma pot considera o persoana egoista.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Sunt ingrijorat doar de cei apropiati dar sunt ingrijorat si la a mea.

| ShaOfHatred a răspuns:

Nu,only me with my person.

| alexandrualind a răspuns:

Soarta altora.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oricine e. Avem familie, prieteni.
Măcar soarta unei singure persoane o vom pune mai presus decât a noastră. Dacă nu acum, mai târziu... când vom avea copii, nepoți

| justadream94 a răspuns:

Da.e in natura umana

| Krixxus a răspuns:

Daca sunt in "haita" mea. evident ca da

| Răzvi4Deni a răspuns:

Da, sunt ingrijorat de soarta persoanelor cu adrvărat importante din viata mea, in rest nu sunt o persoana careia sa-i pese de soarta altora.