| VibeTrix a întrebat:

Eu m-am gandit,si nu ati vrea cu timpul sa ne intalnim toti? Adica, pare tare.

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

E posibl asa ceva
1 printr-o videoconferinta video/audio
2 printr-o virtualizare completa a celor 5 simturi intro realitate comuna, pare sf, dar e posibil
desigur real nu ar fi greu, imi amintesc ca pe un chat de socializare existau intarniri de grupuri in orase importante
dar tu de ce ai vrea sa ne vedem cu toti?

| VibeTrix explică (pentru RAY):

Nu stiu..sa ne vedem si fata in fata, nu numai in viata virtuala.

| T0T a răspuns:

Mie mi-e indiferent sincer și nu cred că m-aș deranja să mă deplasez și să mă duc undeva pentru majoritatea de pe aici. Eu comentez ca să mai ajut pe unul, pe altul, ca să mai îmi pierd timpul dând o părere dar asta nu înseamnă că am un interes pentru cineva de pe aici. Și te asigur că mulți gândesc ca mine deci nu, nu ar fi posibil, poate doar în cazul foarte puținor oameni de pe aici. Toți oricum practic e 100% imposibil să ne vedem din mai multe motive.

| LoveSleep a răspuns:

La un hotel.

| Disharmony a răspuns (pentru LoveSleep):

La un love hotel.*

| VibeTrix explică (pentru LoveSleep):

laughing) Si ce creI ca facem la un hotel?

| LoveSleep a răspuns (pentru VibeTrix):

Jucăm șah.

| RainmakerX a răspuns:

Mda...pare tare dar nu o sa ne intalnim niciodata cu totii in persoana. Trebuie sa fim realisti. Da, poate o sa ne intalnim vreo 2-3, candva...nu se stie cand dar in niciun caz nu o sa fie toata categoria prezenta. Sunt vreo N motive pentru care nu s-ar intampla asa ceva.
Totusi, RAY are dreptate... putem sa facem o videoconferinta candva. Pare tare. big grin

| Ibrahimovic a răspuns:

Interesanta propunerea ta laughing
Ar fi interesant de organizat o astfel de intalnire. Cei care au posibiliatatea sa se deplaseze, normal. Si userii care sunt activi.

| Copac13 a răspuns:

So inventat skipe-ul ma daca ai casti si microfon te-ai scos nu ii greu de descarcat si merge si apel video