| RAY a întrebat:

Eu n-am nimic cu exprimarea libera dar fiecare sa poate exprima orice il duce capu e chiar asa rational?

4 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

NU e rational!
Articolul 30 din Constitutia Romaniei ne garanteza liberatea cuvantului.
Spre exemplu eu pot sa spun ce gandesc despre tine, insa nu am voie sa te jignesc pentru ca as putea sa fiu sanctionata de lege!

| Florentina9210 a răspuns:

Nu e rational. Dar, nu toti gandesc la fel ca noi. Sunt unii care te jignesc prin afirmatiile facute si isi permit sa se bage in viata ta. Si da, '' sunt liber sa ma exprim ''.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti ininteligibil, Ray!