| Geanin a întrebat:

Eviti sau nu sa porti tenisi/bascheti atunci cand poua?

P.S.: Stiu suna ca o intrebare de oracol TPU, dar am avut o discutie cu cineva si voiam sa vad mai multe pareri ale oamenilor "normali".

15 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Eu unul obisnuiesc sa port in general doar adidasi.

| RAY a răspuns:

Eu personal numai port tenisi de multi ani, purtam cand eram la scoala sau aveam probleme cu durere la talpa, port doar adidasi care i port mereu, dar cand ploua aveam niste tenisi din piele de calitate in aia stateam in apa nu simteam ca stateam in apa ceea ce nu pot spune despre nike la 350 de ron, bine piele vs plastic in fine cumpara ceva de calitate, pe ploaie nu cred ca rezista aia mult

| RainmakerX a răspuns:

Yap,evit sa port bascheti cand ploua.

| R0R0 a răspuns:

Da.

| Idkidk a răspuns:

Nu evit! De ce i-am cumpărat doar?

| Geanin explică (pentru Idkidk):

Asa ziceam si eu (y)

| Idkidk a răspuns (pentru Geanin):

Bravo Gigi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda,ploaie,apa,tenisi,"carpe",se uda. LOGIC ca nu vrei sa te uzi, si iti iei ceva din alt material.Depinde si unde te duci, si ce faci.Eu evit, doar daca nu ma duc decat undeva aproape, sau nu merg deloc pe jos, etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Nu imi iau tenisi (gen Converse) cand ploua. Bine, te mai apuca prin surprindere, dar daca ploua dinainte sa ies afara din casa... aleg altceva care nu e din panza, ci din piele sau pe acolo, astfel incat sa nu se ude pe dinauntru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Evit bălțile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bocanci ftw

| RorySan a răspuns:

Evit!

| Krixxus a răspuns:

Direct ghetele de iarna laughing

| milkie a răspuns:

Decât dacă știu că voi sta afară mult. În fine, eu sunt genul de persoană care poartă bocanci și ghete tot anul.