| Allys19 a întrebat:

Exista psihologi online care pot vorbi cu tine prin mesaje sau prin telefon? Sau servicii gratis pentru minori online?

2 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Ba da exista servicii de consiliere GRATUITE pentru minori in Romania. Se numeste telefonul copilului si chiar te sustin sa apelezi la ei daca ai nevoie sa vorbesti cu cineva, 116 111 este numarul de telefon.

| Michaeel a răspuns:

Sericici gratis pentru minori nu exista, în România cel puțin, dar în alte tari da. Sunt Psihologi online, dacă cauți le google vei găsi site-uri unde vei putea vorbi.