| Alinush_5329 a întrebat:

Fetelor, cum va plac baietii? Blonzi cu ochi albastri sau bruneti cu ochi caprui? Baietilor? Blonde sau brunete?

Răspuns Câştigător
| Malvina24 a răspuns:

Cu suflet bun! Lucrurile astea nu conteaza!

39 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, nu stiu... mie din totdeauna mi-au placut brunetii cu ochii caprui si mai creoli la fata, dar iata ca mi s-a intamplat sa ma indragostesc tocmai de unu blond cu ochii albastrii, asa e viata, nu sti cand vine dragostea si poti sa ajungi sa iubesti pe cineva la care nu te-ai gandit vreodata, dragostea e oarba!

| elena a răspuns:

Baietii cu mult bun simt, iar fetele cat mai naturale si mai coapte la minte, in sensul ca nu trebuie sa se arunce in bratele primului venit.

| JeSa a răspuns:

Îmi plac băieţii şateni cu ochii căpruitongue, dar nu exclud nici pe cei blonzi cu ochi albaştri; îs prezentabile ambele "caracteristici"happy!

| gigiro a răspuns:

Mie-mi plac cei frumosi si destepti (asa ca baiatul meu, sic )

| L a răspuns:

Important este sa te intelegi bine, dar imi plac cei bruneti cu ochii caprui daca zici tu, dar pot sa fie orice alta culoarewinking

| Anca a răspuns:

Am ceva impotriva blonzilor. Nu ceva anume laughing) Dar nu ma atrag.
Asa ziceam si de cei cu ochii albastrii si acum plac un baiat cu ochi albastrii. Bine e saten inchis nu blond big grin

In general imi plac brunetii, creoli, cu ochi caprui-negrii.

| simona_6231 a răspuns:

Sateni cu ochii negri sau capruilove struck

| PuяpℓeMusic a răspuns:

Bunahappy
Nu conteaza cum arata, ma rog sa fie dragutlaughing day dreaming
Dar mai mult conteaza comportamentul:p

| tarziu a răspuns:

Brunet - creol - ochi caprui... Cate una va rog!

| mariaw a răspuns:

Brunetii cu orice fel de ochi.

| RainDrop a răspuns:

Ei bine, cu blonde sau brunete, depinde dupa fata si comportament.

| mariomario a răspuns:

Roscate si pistruiate

| ruxybelle a răspuns:

Mie imi plac aia cu parul blond sau saten :X si cu ochii verzi sau caprui deschis :X:Xlove struck

| Diiana232997 a răspuns:

Mie imi plac baietii blonzi cu ochi albastri:X.big grin

| Locre a răspuns:

Nu imi plac baietii blonzilaughing. Am eu un motiv anumebig grin(nu are legatura cu conceptia ca blonzii/blondele sunt prosti/proaste ceea ce mi se pare o prostie)...baietii bruneti, sateni:X cu ochi caprui si albastrilove struck.Insa,dupa cum spunea si Elena conteaza si restul:bunul simt, etc.

| gabriela_3328 a răspuns:

Brunetzi cu ochii albastri:X:X...cam rar da dar buni:X
nu conteaza parul sau culoarea ochiilor...cik cat de bine evidentiate sunt trasaturile frumoase

| dydyana a răspuns:

Bruneti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Brunete big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blonzi cu ochii albastribatting eyelashes dar si bruneti is buni love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blonzi :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blonzi (spre roscat) cu ochii caprui, inalti, facuti bine si sinceri...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da baieti blonzi cu ochii albastri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie una imi plac blonzii nu ma prea intereseaza daca au sau nu ochii albastrii pot fi si caprui I LOVE BLONZIII! love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac mult Blonzii cu ochii albastrii sau baietii creoli cu ochii verzi...:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mine cam conteaza totul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blonzi...cu ochii albastrii-verzi=p~...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paiii.Blonzi cu ochi albastri :X sau cu ochi de orice fel de culoare.Conteaza sa fie blonzi. Adevarat ca mai conteaza si trasaturile morale, dar si aspectul merita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt innebunita dupa baietii blonzi cu ochii albastrii de cand eram mica... ii consider mai SPECIALI...au ceva mai specialtongueday dreaming!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Brunet cu ochii negrii ...care ma vrea?big grinbig grinbig grin: