Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2989276intrebari
Quiz-uri TPU
Ultimele intrebari
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
4 Sep
SATI 272.054AFISARI
121.031VIZITE
107.535V. UNICI

Fetelor, cum va plac baietii? Blonzi cu ochi albastri sau bruneti cu ochi caprui? Baietilor? Blonde sau brunete?

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • Raspuns castigator
    a răspuns:

Cu suflet bun! Lucrurile astea nu conteaza!

• 39 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • |< <
    1 - 29 (din 40)
    > >|
  • a răspuns:
    Buna, nu stiu... mie din totdeauna mi-au placut brunetii cu ochii caprui si mai creoli la fata, dar iata ca mi s-a intamplat sa ma indragostesc tocmai de unu blond cu ochii albastrii, asa e viata, nu sti cand vine dragostea si poti sa ajungi sa iubesti pe cineva la care nu te-ai gandit vreodata, dragostea e oarba!
  • a răspuns:
    Baietii cu mult bun simt, iar fetele cat mai naturale si mai coapte la minte, in sensul ca nu trebuie sa se arunce in bratele primului venit.
  • a răspuns:
    Îmi plac băieţii şateni cu ochii căpruitongue, dar nu exclud nici pe cei blonzi cu ochi albaştri; îs prezentabile ambele "caracteristici"happy!
  • a răspuns:
    Mie-mi plac cei frumosi si destepti (asa ca baiatul meu, sic )
  • a răspuns:
    Important este sa te intelegi bine, dar imi plac cei bruneti cu ochii caprui daca zici tu, dar pot sa fie orice alta culoarewinking
  • a răspuns:
    Am ceva impotriva blonzilor. Nu ceva anume laughing) Dar nu ma atrag.
    Asa ziceam si de cei cu ochii albastrii si acum plac un baiat cu ochi albastrii. Bine e saten inchis nu blond big grin

In general imi plac brunetii, creoli, cu ochi caprui-negrii.
  • a răspuns:
    Sateni cu ochii negri sau capruilove struck
  • a răspuns:
    Bunahappy
    Nu conteaza cum arata, ma rog sa fie dragutlaughing day dreaming
    Dar mai mult conteaza comportamentul:p
  • a răspuns:
    Brunet - creol - ochi caprui... Cate una va rog!
  • a răspuns:
    Brunetii cu orice fel de ochi.
  • a răspuns:
    Ei bine, cu blonde sau brunete, depinde dupa fata si comportament.
  • a răspuns:
    Roscate si pistruiate
  • a răspuns:
    Mie imi plac aia cu parul blond sau saten :X si cu ochii verzi sau caprui deschis :X:Xlove struck
  • a răspuns:
    Mie imi plac baietii blonzi cu ochi albastri:X.big grin
  • a răspuns:
    Nu imi plac baietii blonzilaughing. Am eu un motiv anumebig grin(nu are legatura cu conceptia ca blonzii/blondele sunt prosti/proaste ceea ce mi se pare o prostie)...baietii bruneti, sateni:X cu ochi caprui si albastrilove struck.Insa,dupa cum spunea si Elena conteaza si restul:bunul simt, etc.
  • a răspuns:
    Brunetzi cu ochii albastri:X:X...cam rar da dar buni:X
    nu conteaza parul sau culoarea ochiilor...cik cat de bine evidentiate sunt trasaturile frumoase
  • a răspuns:
    Bruneti
  • a răspuns:
    Miemi plac aia saten deschis spre blond si ochii verzilove struckiubeskk ochii verzi dar in comb.cu parul blond saten desklove strucklove struck:*love struckshi buzele, mor dupa biuzele baietzilorlove struck:*
  • a răspuns:
    Prefer blondele happy si eu am ochii caprui si sunt blond :d
  • Raspuns anonim:
    Brunete big grin
  • Raspuns anonim:
    Blonzi cu ochii albastribatting eyelashes dar si bruneti is buni love struck
  • Raspuns anonim:
    Blonzi :X
  • Raspuns anonim:
    Blonzi (spre roscat) cu ochii caprui, inalti, facuti bine si sinceri...
  • Raspuns anonim:
    Da baieti blonzi cu ochii albastri
  • Raspuns anonim:
    Mie una imi plac blonzii nu ma prea intereseaza daca au sau nu ochii albastrii pot fi si caprui I LOVE BLONZIII! love struck
  • Raspuns anonim:
    Mie imi plac mult Blonzii cu ochii albastrii sau baietii creoli cu ochii verzi...:d
  • Raspuns anonim:
    Pentru mine cam conteaza totul
  • Raspuns anonim:
    Blonzi...cu ochii albastrii-verzi=p~...
  • Raspuns anonim:
    Paiii.Blonzi cu ochi albastri :X sau cu ochi de orice fel de culoare.Conteaza sa fie blonzi. Adevarat ca mai conteaza si trasaturile morale, dar si aspectul merita.
  • |< <
    1 - 29 (din 40)
    > >|