| bleakk a întrebat:

Fetelor,preferati baietii cu buricul scos in afara sau bagat inauntru?

31 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Nu de alta, dar sincer nu am fost niciodata atenta la buricul unui baiat si poate de asta nu cred ca as avea vreo preferinta in legatura cu... buricul.

wtf, are you kidding me?!?!

| IsabelaIssa a răspuns:

A, asta era un criteriu de a alege pe cineva? Ce tare laughing E si mai tare sa ii spui cuiva: "Auzi, nu te vreau de iubit/a, ca nu ai buricul scos/bagat!" laughing)

| CautNume a răspuns:

Lol, cui ii pasa?

suntserios
| suntserios a răspuns:

De unde mai scoateti intrebarile astea tampite?

| AirănMeidăn a răspuns:

...da

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Ce...ce..cum dracu are intrebarea asta sens? laughing

Răspuns utilizator avertizat
| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru PrazPrăzescu):

Privat,ca de aia e AL MEU!

Răspuns utilizator avertizat
| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru PrazPrăzescu):

laughing)

Răspuns utilizator avertizat
| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru Pufoshul):

Baaa,e barbat, nu femeie! laughing

Răspuns utilizator avertizat
| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru Pufoshul):

Fara grija, se rezolva!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Băgat înăuntru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai, de ce pui intrebari asa... diferite de cele mai serioase pe care le mai ai? Serios, parca ai facut schimb de personalitati cu cineva.

It's like your brain is indeed full of beans.

| LifeIsColour a răspuns:

rolling on the floor))))) M-am prapadit de ras...ce curiozitati ai si tu!

| bleakk explică:

Ba vere deschid si eu un troll si nu sunteti niciunu in stare sa raspundeti serios laughing

| CocoKiki a răspuns:

Glumesti?