| anonim_4396 a întrebat:

Fiindca afara ploua si e urat, m-am gandit sa-mi caut treaba prin casa.
Treaba=statul pe internet laughing
Incercand sa gasesc o melodie pe care am ascultat-o acum ceva vreme, insa am uitat cum se numeste, am dat la istoric de : WEBKINZ (ma tot intrebam cine o umblat pe Webkinz, apoi mi-am adus aminte de vizita pe care am primit-o acum cateva saptamani de la verisoara mea de 9 ani :3 )
Si mi-am adus aminte de contul meu Webkinz pe care-l aveam cand eram mai mica. Ma intreb ce mai fac animalutele mele.:3 Cred ca intru putin sa vad ce fac, dupa o luunga pauza de cam 4 ani laughing Sper ca nu am uitat parola. puppy dog eyes
Intrebarea mea este:
Voi ati avut Webkinz sau aveti sau ati vrea sau stiti ce-i ala?laughing

7 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Mă mai urăști?

| KillMePlease a răspuns (pentru T0T):

Te-am urat vreodata? thinking
*incerc sa-mi aduc aminte ce am facut in trecut....vad ca tot apar oameni care-mi zic ca am facut chestii pe care eu nu mi le aduc aminte*

| LaughingKarima a răspuns:

Ce-i aia? O.o

| KillMePlease a răspuns (pentru LaughingKarima):

Nu stii?
http://www.webkinz.com/ro_ro/
http://customerservice.webkinz.com/collectionscatalog/us_en/
Eu am un ursulet koala, un elefantel si doi catelusi. :3 :''>

| LaughingKarima a răspuns (pentru KillMePlease):

Nu am avut asa ceva sau daca am avut nu am stiut cum ii cheama, dar nu nu cred ca am avut. Toata jucariile de plus ce le am sunt ursuleti panda(mici si uriasi, gen mai mari decat mine), pisicute, unicorni si am mostruleti din filmul Monsters Inc.

| KillMePlease a răspuns (pentru LaughingKarima):

Ioi, probabil is singura care-a avut smug laughing

| GhostRider02 a răspuns:

La mine nu ploua laughing))