| RAY a întrebat:

Hai sa facem un mic expriment
in acest link vedeti un exemplu, tot ce trebuie sa faceti este sa vedeti daca inelarul e aproape de degetul cel mai mare
va pot spune ce inaltime aveti,ce sex aveti, si daca sunteti mai masculini sau femini, rog seriozitate

http://stirile.rol.ro/images/palma_b.jpg

8 răspunsuri:
| vaporwave a răspuns:

n-am inteles ce trebuie sa fac, deci sa te vad
http://i.imgur.com/9FbdJby.jpg
zi-mi toate alea

| RAY explică (pentru vaporwave):

Esti o persoana cu foarte mult estrogen, emotionala, baiat cuminte /fata cuminte in orice caz nu esti un mascul alfa, penisul daca il ai e mic in compoaratie cu un baiat normal, in orice caz esti mai aprooiat de a fi fata decat barbat

| vaporwave a răspuns (pentru RAY):

sunt fata

| RAY explică (pentru vaporwave):

Vezi team ghicit, in orice caz puteai fi baiat cu mult estrogen

| vaporwave a răspuns (pentru RAY):

ghiceste-mi inaltimea

| RAY explică (pentru vaporwave):

Mica maxim 1, 65 mai mult in nici un caz

| vaporwave a răspuns (pentru RAY):

bravo

| nlko a răspuns:

Nu prea stiu la ce te referi prin " aproape".