| Carla01 a întrebat:

Heeei!
Cine se uită la Titanic? laughing

9 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

L-am vazut de vreo 4 ori, ma plictisesc repede big grin

| LoveSleep a răspuns:

Eu. Vreau să văd mai bine, poate a 5-a oară îmi dau seama unde a aruncat fraiera aia medalionul.

| Carla01 explică (pentru LoveSleep):

laughing în ocean.Eu nu l-am văzut niciodată în întregine, da' e fain filmu' mai ales Jack ala rolling on the floor)

| Doub a răspuns:

Mi s-a luat de el. Ma plictiseste.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Eeh, l-am văzut acum câțiva ani si nu este genul de film pe care sa vreau sa il vad de mai multe ori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În fiecare an m-am uitat
Şi spre surprinderea mea
A fost prima dată când n-am plâns
uh

| Carla01 explică (pentru anonim_4396):

Stiu,da' e fain film' chair merită vizionat de n ori, nu cred că m-aş sătura de el, mie ce îmi place nu mă plictiseşte laughing, eu am plâns la scena aia când moare Jack laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Carla01):

Uhm
Am închis televizorul la aia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-am vazut de cel putin 15 ori.
Ma tot uitam, ca il dau astia intruna pe protv, seara la 20 30, inca odata la 1-3 dimineata si in reluare a 2a zi.