| AndreeaDaisy a întrebat:

Hei
Ce subiect de vorbit as putea avea cu un baiat? Eu sunt cam timida si el la fel si nu prea stiu ce sa vorbesc cu el.

Răspuns Câştigător
| Cornel234 a răspuns:

E mult pana va deschide-ti unu cu altu daca si tu esti timida si el. Incearca sa lasi lucrurile sa mearga adica nu sa fi speriata sa tremuri vaiii ce fac sunt timida sa stai cu capu in pamant va sunati iesiti afara i propui sa iasa la un film. Na asta trebuia sa o faca el dar daca nu indrazneste asta e i zici tu mergeti la un film bine inteles de dragoste cei timizi sunt cei mai romantici cica in timp ce te uiti la film cu el incearca sa i atingi mana daca vezi ca se sperie sau tremura lasa-l. Normal el ar trebui sa iti ia mana dar na a 2 3 5 8 zi cand vrei zi sa iesiti seara pe plaja sau sa va plimbati undeva unde sunteti doar voi 2 sarutal dar ce nasol tot ce iti spun acum trebuie sa faca el dar na laughing)nu stiu dai 2 palmee baa timidule pupa-ma succes :* la revedere

| AndreeaDaisy explică (pentru Cornel234):

Faza e ca nu stam in acelasi oras..stam la sute km departare.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa-l intrebi despre el si sa vezi daca gasiti lucruri comune.Ex: ce muzica asculta, filme sau poti sa-l intrebi ''ai vazut filmul?'' si daca nu, sa-i faci un scurt rezumat.Comporta-te natural si totul va fi okwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreba-l ce ii place la o fata, daca ar avea 3 dorinte care ar fi alea, daca te place, etc.

| TPUuser199 a răspuns:

O sa vina de la sine. Intreaba`l ce a mai facut, si asa o sa se dezvolte conversatia.