| Ourworld a întrebat:

Am si eu o intrebare. Pot schimba poza mea TPU? Daca da, cum?

Răspuns Câştigător
| TI a răspuns:

Buna!
Da, desigur ca o poti schimba! Si este foarte usor!
Fii atenta : Da la " Editare Profil" in stanga, dedesuptul punctelor, Si o sa apara :
Nume

Email (se editeaza din sectiunea "Editare date logare")

Adresa de email este confirmata
Localitate

Zi de nastere

URL Blog :
http://

Sex (*)
M F

Si in sfarsit o sa apara :
Selecteaza imaginea de profil.
Dai "alegeti fotografia" si cauti poza pe care o doresti. Dai dublu-click pe ea si dai la "Salvare profil". In cateva minute [mie mi s-a intamplat, deoarece nu prea mergea internetul sa stau maxiim 30 minute! ] o sa apara poza! Dar ti-am spus, nu te astepta sa apara imediat! :*

Sper ca te-am ajutat! :D. Bafta! :)

1 răspuns:
NOname
| NOname a răspuns:

E simplu. Intri la "Editare profil", incarci imagine/poza si salvezi. Poza se va schimba in cateva ore.
Succes! Numai bine!