| bybyu a întrebat:

Am un telefon Nokia 220 si tot primesc imformatii prin mesaj. cum fac sa le opresc?

6 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Nu ai cum, nu tine de telefon. Tine de cartela, cei de la Telekom, Vodafone, Orange, etc iti trimit informatii prin sms. Nu le poti oprii.

| bybyu explică (pentru Ineys):

Primesc prin mesaj numele satului in care locuiesc si numele satului vecin, de ce?

| Ineys a răspuns (pentru bybyu):

Sunt diferite reclame de la providerii de servicii de telecomunicatii... nu ai ce le face, si eu primesc mesaje, ca se vand case pe nu stiu unde si nu stiu ce, numai porcarii. Ignora-le si sterge-le.

| sabin89 a răspuns (pentru Ineys):

* opri

| Ineys a răspuns (pentru sabin89):

Ai dreptate, ma mir cum nu m-a corecta TPU. laughing

| Ineys a răspuns (pentru Ineys):

A da si mai trebuie un "t" pe aici. laughing