| yoyoalecs a întrebat:

Ce as putea face pe net.Adica hello, ma plictisesc.Nu conteaza in ce domeniu, poate chiar un joc online.Joc goal united,dar nu prea am ce face la el.Vreau ceva,o idee, sau mai multebig grinbig grin. Funda pentru cea mai buna!

3 răspunsuri:
| xBya a răspuns:

Joaca metin laughing

| yoyoalecs explică (pentru xBya):

Un raspuns mai penibil nu putea-i sa pui? ...de-l dracul de joclaughinglaughing

| xBya a răspuns (pentru yoyoalecs):

Pai a parut ca plictiseala te dispera in intrebarea ta, deci am luat masuri disperate si ti-am recomandat ce mi-a venit pe moment
Mai sunt cateva jocuri care intra in categoria 'masuri disperate' gen minecraft, dota, wow, lol, cs, care`ti surade mai tare? laughing
De unde sa stiu eu ce iti place tie sa faci? Iti gasesti ceva de facut in functie de hobby`urile si interesele tale. De exemplu sa te uiti a filme, seriale; sa modifici poze in photoshop; remixezi muzica; citesti; chat`uiesti cu persoane straine (gen omegle) sau pe care le cunosti (gen messenger), sunt multe de facut.