| Emi_Litman_1973 a întrebat:

Ce inseamna atunci cand un prieten te-a ciupit pe facebook?
Ofer FUNDA!

Răspuns Câştigător
| LaughingKarima a răspuns:

De obicei e ca sa iti atraga atentia 'mai sunt si eu pe aici, trimite-mi mesaj' sau sunt jocuri la care trebuie sa ii 'ciupesti' pe prieteni pentru a castiga nu stiu ce

5 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Doar o mică atenție sau...că vrea să te ciupească și în realitate laughing

| lpavel a răspuns:

Doar atat, poate insemna multe sau nimic!

| RainmakerX a răspuns:

Asa cum a spus Ipavel poate sa insemne o multime de lucruri dar cel mai probabil inseamna ca nu are ce face si te ciupeste, atat...

| Ibrahimovic a răspuns:

Un mod de a te baga in seama cu cineva.

| WarriorCat a răspuns:

Nu insemna nimic.
E doar o metoda de a face ceva cand esti plictisit sau pentru a enerva laughing.