| Florentina9210 a întrebat:

Hei. Voi aveti cunostinte din strainatate?

Ma refer la cei pe care i-ati cunoscut in jocuri sau pe diferite site-uri de socializare

29 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Ma inteleg bine cu o tailandeza. Eram si cat pe ce sa colaboram intr-o afacere. Am vorbit mai multe pe skype. Ne stim de 3 - 4 ani.

| RAY a răspuns:

Am familie da, da am un prieten bun cunoscut aici e plecat departe

| Florentina9210 explică (pentru RAY):

Deci tu locuiesti singur? Cum e?

| RAY a răspuns (pentru Florentina9210):

Nu,locuiesc cu parinti

| Florentina9210 explică (pentru RAY):

Se pare ca nu sunt singura ''judecata'' de aici, care inca locuieste cu parintii...

| RAY a răspuns (pentru Florentina9210):

Lumea rea judeca orice

| Florentina9210 explică (pentru RAY):

Asa e. E mai bine sa nu ne coboram la nivelul lor!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Foarte multe. Mai ales pe jocuri.
Dupa cum ai observat imi fac prieteni repede online big grin si bag acolo o engleza marca Bogdanwinking si cercul meu de prieteni se mareste.

Si chiar o persoana foarte draga mie cunoscuta tot asa o sa plece in alta tara sad Si asta ma ma intristeaza foarte tare.Dar ma rog...
Tu?

| Florentina9210 explică (pentru DoarBogdan):

Prin jocuri si eu am cunoscut un prieten foarte bun, ne intelegem minunat. Am multe cunostinte straine dar doar cativa ii am mai ''apropiati'' sa zic asa. De exemplu un baiat din Istanbul, cu el m-am si intalnit si acum cand vorbeam pe chat, imi spunea ca vrea sa invete lb, romana. Si a invatat cateva cuvinte pentru mine ''buna'', ce faci'' tu frumoasa''. nu au o semnificatie prea mare dar gestul conteaza, are potential.
Cine e acea persoana? Apropo, da-mi si mie add pe facebook. big grin

| DoarBogdan a răspuns (pentru Florentina9210):

Si eu am invatat niste cuvinte. Hulye inseamna prost happy dar nu mai stiu in ce limba laughing
Da. Iti trimit linkul printr-un mesaj happy

| Florentina9210 explică (pentru DoarBogdan):

Asa sa faci. happy

| RainmakerX a răspuns:

Am si prieteni cunoscuti pe diverse grupuri de anime-uri dar si rude prin Franta si Anglia.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Am cateva, dar majoritatea ma vor mort.

| Florentina9210 explică (pentru SergiuBoss11):

De ce?

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru Florentina9210):

Am imprumutat niste bani de la ei si sunt suparati ca nu i-am mai returnat.nu-si vor da seama niciodata ca sunt ascuns in Romania.

| Florentina9210 explică (pentru SergiuBoss11):

Ai grija, il pot angaja pe Hitman. Daca au bani tipii.

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru Florentina9210):

Pai nu mai au...i-am imprumutat pe toti

| Florentina9210 explică (pentru SergiuBoss11):

Cat?

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru Florentina9210):

Cateva milioane de lire...sunt suficienti pentru subzistenta

| Florentina9210 explică (pentru SergiuBoss11):

Da-mi si mie macar un milion.

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru Florentina9210):

Depinde.

| Florentina9210 explică (pentru SergiuBoss11):

Am mare nevoie. E un imprumut!

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru Florentina9210):

Cum am zis, depinde de anumiti factori... vreau sa vad ca ii doresti foarte mult inainte.

| Florentina9210 explică (pentru SergiuBoss11):

Nu sunt genul sa ma ''milogesc'', serios. Sau lasa! Pastreaza-i tu!

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru Florentina9210):

Nu te-am pus sa te milogesti.n-am nevoie de milogeli, nu ma ajuta cu nimic.in schimb...

| Staind a răspuns:

Aye

| syd a răspuns:

Da

| ἶῆfἶῆἶƮყ a răspuns:

Da cum nu, am destui, dar niciunul nu vb cu mine