| anonim_4396 a întrebat:

Hei, voi ce credeti ca o sa pice la examen la romana? Eu cred ca vom nimeri balada, presimte cineva altceva?

17 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Doina.

| Drimmero a răspuns:

O sa pice fata multora de acolo/

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Parerea mea e ca o sa pice elevii. Pentru ca pica Poezie. Ahahahahahahaha

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Dacă pică poezie ar fi genial.
Sper să fie ca tine love struck

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Uh. Deci te-am nimerit happy
Pai anul trecut cand s-a dat, am primit proza ^_^. Si daca nici eu nu stiu sa scriu despre fantasticul... basm, nimeni nu o face big grin
Deci acum ar trebui sa pice poezie. Si ca o presimtire... nu mi-a placut Bacovia niciodata. Si nici el nu ma prea are la suflet sad

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Dar...dar.îl vreau pe Pillat sad

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

E uite. Chiar o sa ma uit special pentru tine. Niste pile acolo... cu accent pe PILLE. ^_^

| Musique a răspuns (pentru DoarBogdan):

Opopop.
Pe Bacovia-l dezvolți ușor.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Musique):

Da. Usor. Cred ca a fost din cauza ca l-am lasat ultimul. Dar de ce vorbim despre el? Chiar nu trebuie... sad

| Musique a răspuns (pentru DoarBogdan):

Bine bine.
Mă axez pe poezii atunci.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Musique):

Daca nu e ca mine... la anul dau o bere pe luna.

| Musique a răspuns (pentru DoarBogdan):

3:33
Să nu uiți astea 2 lucruri m8.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Musique):

Done.

| LoveSleep a răspuns:

Mai întrebați de 200 de ori același lucru. Nu cunosc toți utilizatorii dar din câte știu nu e niciunul medium.
Subectele sunt trase la sorti, poate să-ți pice orice. Nu contează dacă a fost anul trecut sau a fost acum 50.000 de ani, totul se bazează pe șanse, aici nu e eurovizion. Întrebi degeaba. Mai bine învață în timpul ăsta.

| DoarBogdan a răspuns (pentru LoveSleep):

Inteleg. Asta e. Il iei la anul happy

| LoveSleep a răspuns (pentru DoarBogdan):

B, vrei să mă iau de tine?

| DoarBogdan a răspuns (pentru LoveSleep):

Aici se poate interpreta.
1. Nu ai inteles gluma sad
2. Hmmm. Poate? big grin