| TheSunFlower a întrebat:

Hei,voi ce scuza ati baga prietenilor daca parintii v-ar bloca telefonul o saptamana si nu ati vrea sa va faceti de ras?

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

"Am avut telefonul stricat o saptamana". Simplu.

| OldSoul a răspuns:

Ca l-am scapat pe jos, s-a stricat si aia de la service o zis ca dureaza cam o saptamana sa-l faca ca au nevoie de o piesa ce nu se gaseste la noi in tara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi s-a stricat bateria, a durat ceva pana a venit comanda cu cea noua.
Mi-am inchis telefonul.

| Chasles a răspuns:

Daca ei rad de tine, e clar cata minte au, asa ca, ce conteaza parerea lor? Anyway, decat sa minti, mai bine evita subiectu, sau zi-le direct, asa vei trece de timiditate, si, poate, intr-o buna zi nu vor mai conta pentru tine lucrurile minore, de acest gen!