| Sarraa97 a întrebat:

Heii.Am fost plecata din tara si nu mi-am mai reincarcat telefonul de vreo 9 luni.Maine vreau sa mi-l reincarc ..esti posibil sa fiu in perioada de gratie si sa fiu nevoita sa imi schimb cartela cu numar.Mentionez ca primesc aproape in fiecare zi mesaj de la Orange sa imi reincarc pana la data de:..si imi dau ei o data.Pot sa imi reincarc cartela?:d FUNDA :*

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Putem verifica noi situatia cartelei tale daca ne spui numarul acesteia intr-un mesaj privat.
O zi buna,
Orange Helper

| MotanAndrei a răspuns:

Cartela inca mai e valida, daca o reincarci ii prelungesti validitate. Funda?