| anonim_4396 a întrebat:

Cam cât costă o cartelă/card de memorie pentru telefon de 1 sau 2 GB? Eu am cumpărat telefonul cu cartelă dar am pierdut-o. Credeţi că e mai mult de 30 lei?

2 răspunsuri:
| RoxyBoxy112 a răspuns:

Buna o cartela cu numar este mai mult de 30 lei dar un card de telefon este max 50lei
Daca crezi ca merit cv pentru acest raspuns...
Funda:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Magazinul online de la Vodafone
https://www.vodafone.ro/shop/carduri-de-memorie-telefon-mobil
nu mai sunt asa scumpe... 1, 2 GB nu mai insemna asa mult in zilele noastre...
cred ca au aceleasi preturi si in magazinele lor, incerca si la Orange si cosmote...
depinde si de producatorul cardurilor...