| Yonderly a întrebat:

Heii happy
Dupa imaginatia voastra, cum ar arata Raiul vostru?
Cel mai creativ raspuns... Funda :3

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| gemeni6226 a răspuns:

Vesnic tinara, fara boli, fara servici si totusi toata lumea are mereu de toate, mereu e vara dar o vara cu temperaturi intre 24-28 de grade,peste tot flori, peste tot o curatenie de farmacie,peste tot oameni multumiti,nu exista nici saraci nici bogati toti sunt la fel,toata lumea e fericita si toata lumea isi iubeste semenii si ziua trece cu plimbari in gradini minunate, cu tot feluri de jocuri in aer liber, toata lumea stie sa joace cu mingea, stie sa joace tenis, oamenii se dau cu leaganul toata lumea in suflet e pur ca un copil de 5-6 ani, muzica divina si nu sti de unde vine si un parfum de flori ce te ameteste.Mai este si un sector unde se mediteaza sau se picteaza toata ziua, sau sectoare unde se organizeaza coruri si se cinta multe cintece frumoase, in alte locuri se danseaza balet sau hore frumoase.

| Sociopat a răspuns:

In viziunea mea, raiul e plin de oameni rasi in cap, in haine albe care stau nemiscati si se uita la un ochi urias deasupra lor pentru eternitate. Cum as vrea sa fie raiul? Pai ca la Woodstock, droguri, futai, alcool, muzica chill si peste tot numai natura.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Sa stau pe un sezlong cu un pahar de vin in mana, sa ma uit la niste fete cum se joaca voley si Dumnezeu sa ma intrebe daca imi place ce a creat.

Răspuns utilizator avertizat
| TheLoveDoctorr a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

laughing Desigur.Te astept si pe tine la un pahar!

| immaBeast a răspuns:

Planeta terra fara civilizatie, doar eu si natura.