| ElenaDanielaE a întrebat:

Heiii` love struck! Imi dati si mie statusuri de prietenieeee`?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
1.Prietenia este un fluture pe care crezi ca l-ai prins, dar tu nici nu l-ai atins!
2.Totul trece si se sterge, dar un prieten adevarat ramane mereu!
Sper c-am ajutat cat de cat!
Pa, pa!

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Sper că îţi dai seama că " ` " e perfect inutil.

| Isabelleeeee a răspuns:

*Prietenii adevarati sunt ingeri, chiar daca au uitat sa zboare…

*Daca saruturile sunt valuri/ Iti voi da o mare./Daca imbratisarile sunt raze/ Iti voi da un soare./ Daca prietenia ta e o stea/Iti voi darui toata galaxia /Pentru ea.

*Sunt inconjurata de ingeri. Ii numesc simplu PRIETENI. (I’m sorrounded by angels. I call them FRIENDS.)

*Un prieten adevarat e acela care iti accepta trecutul, te sprijina in prezent si te incurajeaza in viitor. (A friend is someone who accepts your past, supports your present and encourages your future.)

*O prietenie care ia sfarsit n-a existat de fapt. (A friendship that can end, never really began.)

*Good friends don’t let you do stupid things… alone.

*Nu-mi spune cum sa-mi aleg prietenii. Ma pricep la asta. Ca dovada, te-am ales pe tine.
*A true friend is like a good bra: supportive, hard to find and close to your heart.

*Friends are forever. Boys (girls) are whatever.

*Un prieten vede tristetea din ochii tai, in timp ce ceilalti se lasa pacaliti de zambetul tau.