| Mystery a întrebat:

Hello, eram si eu curioasa privind numarul fanilor Death Note (sau anime in general) din Romania.
Asta pentru ca din toti oamenii pe care ii cunosc nici unul nu e pasionat de asa ceva...
Oricum, aveam chef sa stau de vorba cu alte minti obsedate (metaforic vorbind, lol) care sa nu fie numai de pe DeviantART, Quizilla sau Fanfiction.net.

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Salut!
Sunt o gramada de forumuri dedicate serialelor anime, create de copii pasionati de ele din intreaga tara.Si sa stii ca sunt ...chiar foarte multi.Bafta!

2 răspunsuri:
| cισcσℓαтαﺕαєяαтα a răspuns:

Buna!
Nu pot sa zic ca sunt fanstraight face, dar imi plac desenele Animelove struck. Sunt cele mai ok desenehappy, chiar daca unele sunt violente.happy

| gaby_3264 a răspuns:

Buna mai sunteti multi obretadi din astea de anime ciudatilor.