| anonim_4396 a întrebat:

Hello humans,

Azi s-a indeplinit profetia(odata la 2000 ani de indeplineste) si anume:

1. E vineri
2. Am luat si salariul (big grin)
3. Vine si WeekEnd-ul
4. Luni e zi libera, ceea ce inseamna ca e WeekEnd prelungit (OMC)

Ce sa vrei mai mult de atat?laughing

Voi ce faceti? happy

63 răspunsuri:
| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Sa recuperez toate creantele, sa platesc TVA la stat dupa ce vand marfa si nu anticipat, sa pot sa ma bazez pe oameni si... exact ceea ce-mi lipseste.
-->www.youtube.com/watch?v=SVB3rAntXLM

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu stau pe scaun si ascult muzica.

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Si eulaughing, doar ca eu si halesc big grin

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Daca as fi una ca Endoryus ti-as zice sa-ti ramana in gat, dar...
O sa-ti spun doar : "pofta mare" happy.

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca as fi eu Endoryus, i-as zice lui Endoryus "PIEI" si i-as trage o palma, (adica si-ar trage palme singur practic thinking)

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

rolling on the floor).

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Stai ca trebuie sa sara Endoryus acum laughing

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

oh go on Nu-i bai.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cum adica "nu-i bai" da-ti 2 dupa ceafa pana nu iti dau eu doar 1 su dormi o saptamana straight face, auzi la ei completeaza pe la spatele meu cand sunt plecat. halal oameni mai sunteti

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Sa zici "merci" ca nu i-am dat idei.
Mad a zis ca in locul tau se lua la palme, aveam de gand sa-i zic si de "castrare", dar am fost fata cu bun simt si nu am spus nimic happy.

Chiar am asistam zilele trecute la o cearta intre doi colegi si replica unuia a fost :
" ba, poate ii aduci aminte profei de tema ca de-ti dau un dos de palma te arunc in Apuseni, te cauta ma.ta 2 saptamani si nu te gaseste" rolling on the floor)))

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Castrare? WTF! ce ti-ai facut mostenitoarele mele? ( imi imaginez cum o sa sune cand o sa citesti rolling on the floor dar tu ai deschis subiectul )

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Vezi, exact asa.
Tu, baiat tanar, 21 de ani, daca ii dadeam si ideea aia?
Cui ar trebui sa-i multumesti?
Pai fix miebatting eyelashes ca am fost draguta si inca sunt.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

rolling eyes mai ales modesta

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu te contrazic big grin.

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce va mai place sa va certati thinking laughing

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

waiting...

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Suntem masochisti rolling on the floor

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce?laughing big grin

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Las-o, oricum a recunoscut ca e neamuzanta, de aia ii place sa se certe cu mine raised eyebrows

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor))

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

*Sunt masochist- adica tu, ca pe tine te corectez.
Tu esti, ca eu nu sunt.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Vai steaua mea.
Stii cat ma oftic eu acum? Stii?
*De fel sunt ofticoasa, ca sa stii.*
De ce? De ce e urat ca o fata sa injure?
Uite si tu acum situatie si nu pot sa-ti trag o injuratura pe stil romanesc.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Stiu ca nu poti, de aia si profit laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Siii, vine vacanta! Yeee! Da, doar noi astia cu blestemata de scoala putem intelege.

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

La voi vine vacantarolling on the floor, la mine acum incep sa vina proiectele la greu sad

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Du-te ba de-aici.
Cred ca intr-a 12a o sa plang ca proasta.
Mie imi place la scoala.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mie nu. -_-

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Asta e..ai terminat liceul, acum ai serviciu, copii, e greu. laughing

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

N-am copiirolling on the floor si teoretic e mai greuthinking

Dar pana la urma, totul are un echilibru...dezavantaje sunt si cand nu esti major si cand esti major, avantaje la fel, sunt si cand nu esti si cand esti major...deci, totul depinde de cum percepi lucrurile.

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Da, mereu dai de obstacole, atat major, cat si minor. Dar treci cumva de ele.

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Un fel de mi-figue mi-raisin thinking

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta e ideea...cumva tot trecithinking
Nu ma intelege gresit, nu sunt unul din aia care sustin ca "viata e roz, ca vata de zahar, daca vrei o mananci daca nu nu..viata e minunanta" ceva de genulrolling on the floor, nu! viata e ca nu stiu, praful sa zicem...il stergi si nu dupa mult timp se pune iar praf...si iar si iar si iar si iar, viata e naspa, dar placerile vietii si altele te fac sa treci cu vederea, uneori chiar sa nu realizezi ca e naspabig grin

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mai usor e cand ai probleme si esti minor.

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

happy

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Depinde! tu ca minor(a) care ai probleme, le percepi intr-un anume fel si un anume nivel, deci ti se par foarte grele "obstacolele"..si eu cand oi avea 90 de ani(daca mai traiesc pana atunci) o sa zic, "Ba ce prost eram la 19-20-30-40 ani, obstacole usoare... d-abia acum am probleme multe si grele". ..si la 120 ani(sf stiu) am sa rad de "problemele" care le aveam la 90 si tot asa laughing

Concluzie, problemele unui minor sunt grave (din punctul lui de vedere), cum problemele unui adult sunt grave (de altfel tot din punctul lui de vedere).

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Eh, probleme-s mereu

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Stiu, ai dreptate.
Imi place cum gandesti big grin

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Si tu si Mad aveti dreptate thinking

Chiar, te cheama Madalin?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pe mine? Cum sa ma cheme Madalin?
Aaaaa, pe Mad, nu pe el il cheama Adi.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu pe tine, Daisuki.

Iar m-am exprimat gresit.
Mai iau eu bacul la romana cand mi-oi vedea ceafa, fara oglinda.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Las' ca-l iei tu

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Normal ca-ti place, doar sunt cartof big grin

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma cheama Adi...big grin si iei bacul la romanalaughing 100%, de fapt iei bacul la toate.

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Azi am mancat cartofi... thinking

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca ai mancat fara ketchup...ai mancat degeaba.

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Da. Il iau pe ala de la romana cu 6-7 mai mult ca sigur laughing ca de cand am inceput liceul numai 7 am avut.
Bine ca la facultate conteaza sa ai bacul luat, nu si cu cat.

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, conteaza sa-l iei in principal dar mai depinde si la ce facultate vrei sa dai, daca ajungi la departajari(unde-s mai multi pe un loc) se fac dupa medii, bla bla, nota la bac bla bla.

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Ah, aa, am uitat.

" Viorelbatting eyelashes, incantat. "

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu mai am 3 zile pana la salariu sad, ii facem pe ai tai 50/50 rolling on the floor?

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

thinking, 60/40 atunci daca tot esti asa daruitor laughing).

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Okthinking

Dar stau si ma intreb, daca ai vazut The Box, ai luat 1 mld...ce mai ai nevoie de bani de la mine?laughing

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Stii vorba aia " nimeni niciodata nu poate avea prea multi bani?" asa si aici, cu cat mai multi cu atat mai bine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

RAspund la aceasta intrebare doar din cauza ca mi-au ramas 5 intrebari pina la top 3 si deja incep sa imi ies din minti.

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Top T/A?

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

In general

| Loryanna a răspuns:

Ma facusei atenta cand ai zis de profetie laughing)))

| mediqt a răspuns:

Why you mad, Mr. Potato?

| Țuga_Florin_1992 a răspuns:

Acasa, Invatam pentru teze.