| NoOne18 a întrebat:

Hello! Se poate ca un elev de clasa a 7 sa devina a 9, sa sara 2 clase dand teze,teste si altele, se poate?

5 răspunsuri:
| Baton a răspuns:

Nu.Niciodata nu s-a putut si nici nu va fi posibil asa ceva.Toate la radul lor.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Nu stiu daca se poate in generala, dar la liceu se poate...
dar cum a spus si cineva mai sus, toate la timpul lor pentru ca bacul il dai daca ai 18 ani

| NoOne18 explică (pentru Th3AbSinTh3):

In liceu se poate? a mai pus o intrebare ca asta si unii mi-au zis ca se poate, dar rar si probabil in alte tari

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru NoOne18):

Da, noua ne-a citit regulamentul la inceputul anului si a spus ca se poate, dar cred ca e foarte solicitant
intreaba si tu dirigintele.

| PaolaCosminaSd a răspuns:

Nu se poate asa ceva. Desi, mi-as dori.