| any_1555 a întrebat:

Hey imi dati niste statusuri de indiferenta? va rog frumos fundita celor mai frumoase si celor mai multe:X:X

Răspuns Câştigător
| UnUrsuletsMaiMic a răspuns:

"M`ai pierdut`. Si nu mi-ai dat de ales. A venit altul in locul tau`. mult mai bun. Bineinteles`!

• Vreau sa stii ca nu`mi pare rau,am uitat deja numele tau! Am uitat tot ce a fost candva si parcaa e mai bineee asaa; x! •

"`Nu Sunt Pe Bucati`Si Daca Nu`ti Convine` `Stanga`mprejur `Ma Doare Fixx In Cot De Tine"

"Merg p-acelasi drum, cu privirea-n fata Fara sa ma uit in spate, stiu exact ce vreau de la viata; x"

"ciuudath spune-am mereu ca nu vreau n`am timp dar acum observ c`am inceputh s ma schimb; x"

Da` pe asta mica nu o mai intereseaza ca tu te gandesti la ea, ea se pisa pe grija ta!"

Crezi ca-mi pasa de tine?! Crezi prost! Idealurile mele se schimba zilnic, nu stiu ce vreau.Recunosc! blushing

nu ma ιntєrєsєaza ca lumєa vorbєstє. orιcum єι sє ιntrєaba: "de cє єa zambєştє?! " :-x

• Si toti ma`ntreaba ce s`a intamplat. le raspund scurt: "Nu ma intereseaza, l`am uitat "`!

• Ai avut-o de mult! Da’ n-o mai ai...ai incercat s-o inlocuiesti da’ nu puteai! K o iubeaii!

• Nu mai intreba "De ce e asa?" Tu ai schimbat.o Tu ai facut.o mai rea!

Chiar crezi ca ma afecteaza!?`Zambesc din nou`. asta`i tot ce conteaza`

• º"Uita tot ce`ai pierdut, tot ce`ai vrut, tot ce n`ai avut, uita timpul ce`a trecut. Orice sfarsit e un nou inceput.:-x"º

Plâng mâine,astazi am treaba! ♥

Cate s`au spus, Cate s`au dus, Nu` ma mai doare, Orice zi`n plus, Sunt mai sus!, Restu`, Doar vb`e goale!

Este atat de schimbata; x! Exakt cum ai zis tu ca nu o sa fie vreodata!

• Vii • Pleci • Mi`e totuna • O sa fie altu`n locu tau • Intotdeauna •

• Mereu cu zambetul pe buze • Nu se streseaza • Nu prea o intereseaza ce urmeaza •

»-(¯`v´¯)-»Si crezi ca nu mai stii cum ma cheama? Si crezi ca nu mai stii cine sunt? Si crezi prost fraiere ca tot viata ta sunt!»-(¯`v´¯)-»

Acum ecoul spune asa:"Chiar daca ai puterea sa ascunzi ti`e dor de EA! "

Ea poate nu stie cum e dragostea. Si intr'o zi poate va invata. Dar atunci nu va mai fi a ta. ca n'ai stiut sa ai grija d ea!

Poate m`am schimbat, poate m`am saturat, poate nu vreau s`aud, poate ca mi`e de`ajuns poate ce`a fost s`a duS

Poate acum nu ai chef nici sa o bagi in seama!winking,dar daca maine dispare,ai sa vezi ce mult inseamna straight face

Sa ai parte de iubire Si de tot ce ai visat Si de multa fericire Hai Pa-Pa :* Eu am plecat!

Fiecare zi e speciala. Oricum e plina de atractii Iar daca nu vii tu, nu-i nimic! Vin altii.

PoTsi sa pleci ma doare in cot'h. Baieti nu am eu? ei sunt peste tot! bye bye ramai cu bine happy vezi ca intreaba tarfele de tinewinking

mi-a zis mami odata o vorba desteapta: " Printesooo` nu alerga dupa o caleasca ce nu te asteapta!winking "

Cu IndiferenTza Ta M`ai Facut Mai Tare! Acum Nu`ti Konvine. Dar Incet, Incet Calc Pe Urmele Taleee` Si Abia Acum Vezi Si Tu Ca IndiferenTza` Doare`"

* Regreti, iti pare rau, mie deloc, Viata e în fata, stii, eu înca mai pot; X *

" Sunt doar realistaaa! Stii bine cuvantul "noi" nu mai existaaa! "

Nu mai cred in vorbe goale. Poti sa ma ranesti. Raman tot`n picioare!

Incearca sa zambesti fato,urmeaza'mi sfatul! E cazul sa fii fericita,toate trec,o sa vina altu`!

Si`mi spuneai ca sunt prea copilaroasa,Scuza`ma dar copilul asta n-are timp de o relatie serioasa

A inceput sa zambeasca mai des, iar ei intorc capul plini de interes. Ce a fost sau nu in trecut, Acum ea a uitat demult! happy

Degeaba crezi ca ma oftici. Cand vorbe frumoase ei ii zice. Degeaba crezi ca sunt geloasa. Uita-te putin la mine, chiar nu-mi pasa!;;]

Daca tu imi arati ca nu iti pasa.Eu iti arat ca pot fara tine!

funda?batting eyelashes

2 răspunsuri:
| AddaXD a răspuns:

Pai, daca vrei statusuri intra pe www.statusuri. ro

Acolo gasesti si triste, si de ''dnd sau busy'', si de dragoste...de orice. Si apar destul de des unele noi. Mult succes si sper sa iti placa :)!

| Manhattan a răspuns:

Nu exista statusuri de indiferenta. Daca ai status ca ti-e indiferent, de fapt e evident ca iti pasa si ca te gandesti la acel "ceva". Pune unul care n-are nicio legatura.