| Croampa a întrebat:

Hey,pot plati pe ebay prin sms? Am nevoie un raspuns urgent, cine stie va rog sa-mi raspundeti in urmatoarele 2-3 ore.

Funda la raspunsul care ma lamureste.

15 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

NU!
Eu folosesc ebay de 4-5 ani.

| Croampa explică (pentru MskDesign):

Si cum se poate plati?

| MskDesign a răspuns (pentru Croampa):

Eu folosesc paypal.Este plata acceptata de majoritatea vanzatorilor de pe ebay.Sunt diferite modalitati de plata.

| Croampa explică (pentru MskDesign):

Stiu, dar care ar fi?

Am nevoie urgent sa-mi comand asta :

http://www.ebay.com/......1598817218

| MskDesign a răspuns (pentru Croampa):

Ai nevoie de un card pentru a putea plati in caz ca vei castiga licitatia.

| Croampa explică (pentru MskDesign):

Licitatie,?
Dar n-am card, n-am varsta!

| MskDesign a răspuns (pentru Croampa):

Acel obiect este pus la vanzare prin licitatie si cel care va oferi cel mai mult va castiga. Daca nu ai un card, nu vei putea cumpara.

| Croampa explică (pentru Croampa):

Ce ar trebui sa fac, chiar vreau lanttul ala!

| Croampa explică (pentru Croampa):

Stai, tu ai cont, deci trebuie sa ai si card, ma ajuti?

| MskDesign a răspuns (pentru Croampa):

Nu te pot ajuta pentru ca eu nu sunt in Romania.

| Croampa explică (pentru MskDesign):

Serios, dar de unde esti? Stai, macar esti roman?
Aaa, dar nu de asta, vreau sa-mi spui ce fel de card trebuie, daca e ok si unul in lei ( pentru ca n-am cum sa fac rost de unul in dolari) si daca e bun si unul in lei, cum achit comanda?

| MskDesign a răspuns (pentru Croampa):

Este bun unul si in lei.Ai nevoie de codul de 16 cifre de pe card, datele titularului cardului si plata se va face prin site-ul paypal.com.

| Croampa explică (pentru MskDesign):

Tu de unde esti, daca nu vrei sa zici nu e nimic, dar vreau sa stiu daca vine ceva din america, si la shipping scrie free, chiar este gratis?

Chiar vreau un lant si nu stiu daca e gratis pentru ca totusi vine din america!

| MskDesign a răspuns (pentru Croampa):

Daca este scris ca e gratis, e gratis.

| Croampa explică (pentru MskDesign):

Iti dau si likul:

http://www.ebay.com/......1608001072

Daca am omis ceva detalii despre produs, pret sau livrarea lui te rog sa-mi spui!