| anonim_4396 a întrebat:

Cand imi place mult o persoana, incep sa caut cat mai multe informatii despre acea persoana, sa vad cum o cheama, cati ani are, unde locuieste, si chestii de genu', dar nu o urmaresc, asta se poate considera stalker?

17 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Si eu fac asa si sunt fata.Devin obsedata pentru un timp, apoi imi trece. laughing
"Ochii care nu se vad se uita."

| RAY a răspuns:

Se numeste normalitate man e ceva normal sa faci asa ceva

| Drimmero a răspuns:

Nu esti stalker,, esti doar indragostit.
Mi-ar surade ideea sa fie vreuna obsedata de mine in asa hal/

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Chestia e ca nu sunt indragostit, sunt doar curios sa aflu cat mai multe despre acea persoana, mi se intampla asta de cel putin o data pe saptamana laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

D-aia ma bateai la cap?

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Sa stii ca exact de aia, mi-ai aflat secretul laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Intuitia ce poate sa faca.

| Florentina9210 a răspuns:

Psiho? big grin

| Mayhem666 a răspuns (pentru Florentina9210):

Poate, dar nu sunt sigur inca laughing

| DoarBogdan a răspuns (pentru Florentina9210):

Eu eu ^_^

| Juviia a răspuns:

Asta e complet normal.

| Printesa10TM a răspuns:

E normal.

| ℛąin a răspuns:

Nu. Aşa fac toți.

| Mayhem666 a răspuns (pentru ℛąin):

Oh, ce bine ca nu sunt singurul, sa inteleg ca si tu faci tot asa?

| ℛąin a răspuns (pentru Mayhem666):

Da laughing şi mi se pare normal, când placi pe cineva să vrei să stii cât mai multe despre persoana respectivă.

| Mayhem666 a răspuns (pentru ℛąin):

Dar nu plac in sensul ala, ci plac, ca mi se pare interesanta, sau ca arata bine, chiar daca nu am nici o alta intentie sa fac ceva, decat sa caut informatii, care oricum sunt degeaba. Nu e ca si cum plac acea persoana si vreau sa fiu cu ea, ci doar plac si cam atat, iar de cele mai multe ori, acea persoana nu prea stie de existenta ta, sau ai fost mai invizibil pentru ea.

| ℛąin a răspuns (pentru Mayhem666):

Poate într-o zi nu o să fie degeaba.