| anonim_4396 a întrebat:

De ce categoria Trivia/Amuzante, nu mai e asa de populara cum era mai de mult? Acum mi se pare ca e mai populara categoria Conversatii.
Voi care categorie credeti ca e mai populara si de ce?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Categoria dragoste si sex si comform teroriei evolutiei asa trebuie sa fie

| RainmakerX a răspuns:

De ce?

Simplu... pentru ca nu mai este amuzanta. Acum 1-2 ani intram pe TPU numai pentru trivia. Gasisem pe acolo persoane interesante *cu unele dintre ele am pastrat legatura*

Respectivii au iesit unul cate unul de pe TPU iar calitatea intrebarilor a scazut.

Acum nici nu mai intru la trivia si stii ce de? Pentru ca nu mai este amuzanta.

Inainte la T/A exista un grup mare de useri care nu o lasau sa moara.

Faceau oracole, povesti, adevar si provocare, intrebari la misto... Acum ce vad? Intrebari gen "Ai imbratisat vreodata un copac? "

| Mayhem666 a răspuns (pentru RainmakerX):

Si eu am vazut intrebarea aia.

| justanotheruser99 a răspuns:

Poate pentru ca: Umorul scade, iar prostia creste... Sunt de aceeasi părere cu tine. "Conversatii" a ajuns la putere, poate pentru ca nu e așa de restrictionata... Nu stiu sigur. Anyway, RIP Trivia!

| Mussette a răspuns:

Nu mai e asa polulara, ca nu se mai posteaza. Cred ca din cauza inceperii scolii sau pur i simplu ne lipseste doza de amuzament.
Conform cifrelor, categoria "Adolescenti" e cea mai populata. Ei sunt cei mai activisi intreaba tot felul de chestii. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e de mirare ca nu te-a trezit cutremurul si ca nu l-ai simtit, esti prost rau.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cele mai multe intrebari se posteaza la Jocuri PC/online, urmate de postarile la D&S si Conversatii.Nu cunosc care sunt cele mai accesate ca si simplu content de vizualizat, probabil "recente" sau "populare".

| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 a răspuns:

Eu umblam prin categoria aia din 2011. Nu mai e populară pentru că oamenii aceia au acum vreo 20 de ani și sunt la muncă lol nu stiu

| MelissaAdela a răspuns:

Mie mi se pare ca cea mai populara este categoria "Adolescenti"