| EmiliaSd88 a întrebat:

nu exista nici un mod prin care sa sterg conversatiile de pe facebook mesenger astfel incat nici persoana cu care am vorbit sa nu mai vada mesajele?

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Poti sa stergi mesajele de pe telefon, dar doar pentru a nu le mai vedea tu. Respectivul va putea in continuare.

| DumitruS a răspuns:

Nu prea. poate block-ul dar nu stiu. dar ce s-a intamplat de e asa grav? happy

| Kandia15 a răspuns:

Din pacate nu

| Matei-Andrei_Ionescu_2001 a răspuns:

Nu,decat dacai acces la tlf persoanei, dar de ce vrei sa faci asta?rolling on the floor