| anonim_4396 a întrebat:

Pe voi cum va face aceasta vreme de afara sa va simtiti?
Pe mine ma face trist, cu toate ca nu ies din casa ca e frig si urat afara, tot ma face sa ma simt trist.

19 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Ma enerveaza ca nu reusesc sa mai alerg. In afara de asta ma simt mai in elementul meu cand e ceva mai racoare sau cand ploua. Parca ma concentrez mai bine, am mintea mai limpede.

| KodrutZ a răspuns:

Zi mersi ca esti tinar si inca nu te dor balamalele... happy

| RAY a răspuns:

Daca ma simt napa vizionez un film si imi trece

| Mayhem666 a răspuns (pentru RAY):

De obicei la faza cu filmul imi trece si mie, oricum nu ma mai simt asa deprimat cum ma simteam inainte, deja m-am impacat cu ideea ca se apropie frigul tot mai mult, dar tot vara va ramane anotimpul meu favorit.

| RAY a răspuns (pentru Mayhem666):

Ce film ai vazut tu in ultimul timp?

| Mayhem666 a răspuns (pentru RAY):

Ultimul film pe care l-am vazut a fost chiar azi, si se numeste Confession si a fost facut in 2010, si chiar mi-a placut mult de tot.

| Drimmero a răspuns:

Ma doare mana de mor,, unde am avut o fractura nasoala.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Si tu ai avut mana fracturata? Asta inseamna ca ai avut o copilarie fericita happy. Si eu am avut mana fracturata.

| Florentina9210 a răspuns:

Ma face sa imi doresc si mai mult zapada. De cand am venit din Germania, parca sunt mai tare, mai rezistenta. Aerul de acolo mi-a fost de mare ajutor.
Cat despre dureri, nu am niciuna. Bat in lemn!

| untu a răspuns:

Faceti ceva util in casa sau ceva cititi un rlman de aventuri sau de politisti!

| justanotheruser99 a răspuns:

Eu ma simt mai obosită si parca ușor iritabila. straight face Dar îmi va trece happy

| syd2 a răspuns:

Mie imi place, o consider ceva frumos si contemplativ.

Răspuns utilizator avertizat
| Sociopat a răspuns:

Imi place vremea asta.

| Deaad a răspuns:

Ma face melancolic si nostalgic.

Vremea urata e preferata mea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Congelata.

| Printesa10TM a răspuns:

Ma simt nasol, trista si foarte nervoasa- nu stiu de ce.

| ℛąin a răspuns:

Friguroși.

| Dontsaygoodbye a răspuns:

Mă face nostalgică, dar îmi place.