| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce asteptari/planuri aveti pentru 2017?

46 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Sa iau toate examenele la facultate, sa-mi cumpar alta racheta de tenis, sa iau permisul, sa-mi cumpar o masina, sa castig cel putin un turneu de tenis amatori, sa plec intr-o minivacanta timp de o saptamana la Bucuresti, sa citesc cel putin 30 de carti si cam atat.

| RAY a răspuns:

Man omul care viseaza la viitor nu face nimic in prezent, suntem in 2016 nu ma intereseaza de 2017 fiecare zi este una importanta, eu nu am planuri pentru 2017 daca maine mor degeaba le-am facut

| Mayhem666 a răspuns (pentru RAY):

Daca nu visam la un viitor mai bun pentru noi insine, care mai e rostul sa traim? Nu ma refeream neaparat la planuri mari, ci spuneam doar asa, cam ce idei ati avea pentru 2017, cam ce ati vrea sa faceti in acel an?

| Drimmero a răspuns:

Astept sa castige Arsenal campionatul pentru a da o paranghelie pana in Londra!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ceva. secret ^_^

| RAY a răspuns (pentru DoarBogdan):

Te insori si nu vrei sa ne inviti la nunta ta a?

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Eu te am chemat sa bem ceva si nu ai venit...

| RAY a răspuns (pentru DoarBogdan):

Nu stiam ca te insori

| T0T a răspuns:

Nu am absolut nicio așteptare și nici planuri în afară de cel să mă țin de facultate și să îmi duc traiul.

| LoveSleep a răspuns:

Să ciocnesc ouă.

| Divy a răspuns (pentru LoveSleep):

Pot și eu cu tine? blushing

| LoveSleep a răspuns (pentru Divy):

Sigur.
Pe cine ai pierdut, Divy?

| Divy a răspuns (pentru LoveSleep):

O persoană, m-a uitat cred, au fost minciuni așa frumoase și parcă totul s-a sfârșit așa devreme. Mereu dau de oameni greu e să mă țin după ei

| LoveSleep a răspuns (pentru Divy):

Sunt sigur că acum regretă.

| Divy a răspuns (pentru LoveSleep):

Eu sper că nu, eu vreau să fie fericită.
Ciocănim și pahare cu șampanie?

| Doub a răspuns:

Să iau examenele la proful meu de fonetică
amin

| Florentina9210 a răspuns:

Sa calatoresc in Japonia!

| Mayhem666 a răspuns (pentru Florentina9210):

Te urasc! Vreau si eu in Japonia! Nu e corect deloc! crying

| Florentina9210 a răspuns (pentru Mayhem666):

Nu ai de ce! Poti merge si tu. Dar, stai! Eu nu iau toti copii dupa mine. Pam-Pam!

| Mayhem666 a răspuns (pentru Florentina9210):

Copii? Sunt doar cu 3 ani mai mic decat tine!

| justanotheruser99 a răspuns:

Pace in lume laughing

| Mussette a răspuns:

Sa plec din tara. Si multe alte ganduri care sa ma ajute in bine. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am de gand sa-i dau toate planurile pe care si le.a facut el, anul 2017, cu mine peste cap.Cam asta ar fi planul meu pentru el.

| UzOm a răspuns:

Să vină apocalipsa din nou.

| Mayhem666 a răspuns (pentru UzOm):

Apropo, pe ce data pica sfarsitul lumii la anul? laughing

| UzOm a răspuns (pentru Mayhem666):

Greu de spus. O să aflăm de revelion.

| RAY a răspuns (pentru Mayhem666):

As vrea acest laptop http://altex.ro/......-dos-71078

| Mayhem666 a răspuns (pentru RAY):

Ma bufneste rasul ca din titlul ala lung, doar primele doua cuvinte am fost in stare sa le inteleg, in rest sunt pe langa. laughing

| HandaSei a răspuns:

De unde graba asta!? rolling on the floor

| xjkl a răspuns:

Să merg la facultatea la care am renunțat anul ăsta să mă duc, să mă împac cu o persoană și să nu mai fiu anemică.

| Divy a răspuns (pentru xjkl):

O ce drăguț, mie nu-mi zici tot, e vina mea? confused

| xjkl a răspuns (pentru Divy):

O să-ți dai seama.

| Divy a răspuns (pentru xjkl):

Singur, tu nu ști că sunt greu de cap? laughing
Serios acum.

| xjkl a răspuns (pentru Divy):

Știi*. Dacă nu-mi spui cine ești, n-am cum să știu.

| Divy a răspuns (pentru xjkl):

Mulțumesc ești foarte atentă laughing
Și dacă ți-aș spune eu nu am existat pentru tine, atunci am fost un nimeni

| xjkl a răspuns (pentru Divy):

Sunt sigură că te-aș recunoaște, dar e alegerea ta.
Secretosuleeeeeeeeeeeeeee.

| Divy a răspuns (pentru xjkl):

Sunt misterios, secretele oricum se păstrează că tu ești o persoană de încredere nu? thinking

| xjkl a răspuns (pentru Divy):

Încearcă și o să vezi.

| Divy a răspuns (pentru xjkl):

Am pierdut deja pe cineva, nu vreau să te pierd și pe tine

| xjkl a răspuns (pentru Divy):

Nu mă ai ca să afirmi că mă poți pierde.

| Divy a răspuns (pentru xjkl):

Ești aici da? Asta e tot ce contează acum

| xjkl a răspuns (pentru Divy):

De ce să conteze? Serios, cine ești și ce vrei de la viața mea laughing

| Divy a răspuns (pentru xjkl):

Pentru că am ocazia să știu cum te mai simți, ce gânduri, emoții, vise.
Eu nu-mi doresc nimic special, eu vreau doar să te știu fericită

| xjkl a răspuns (pentru Divy):

De ce ți-ar păsa?

| Divy a răspuns (pentru xjkl):

Întrebarea este de ce să nu îmi pese, când tu ești un înger pe pământ.

| AlaskaYoung17 a răspuns:

Ca si multi altii, eu vreau sa incep sa mananc mai sanatos si sa citesc mai mult. Sa speram ca anul acesta reusesc laughing