| dienutzatha a întrebat:

Hi TPU! Vreau si eu niste statusuri frumoase, de indiferenta..etc.Dar nu de dragoste. FUNDA. Dar sa fie mai noi

Răspuns Câştigător
| MotanuJmekerit a răspuns:

Alcoolul ucide celulele nervoase...Raman doar cele linistite.
Nu conteaza cat de bogat sau faimos esti. La inmormantarea ta va conta doar starea vremii.
Daca intr-o zi viata iti intoarce spatele... ciupeste-o de fund!
In fiecare din noi doarme un geniu. Si cu fiecare zi tot mai adanc si mai adanc.
In zilele noastre, pietonii sunt de doua categorii: rapizi si accidentati.
Viata e trista, in schimb salariul e hazliu.
Toti oamenii sunt trecatori... dar nu toti trecatorii sunt oameni...
Invata si din greselile altora, nu vei avea timp sa le faci tu pe toate.
mai mult »
Statusuri triste
Cele mai ţapene femei se găsesc la...morgă!
Dragostea a fost inventată de evrei, pentru a nu plăti!
Căsătoria este o LOTERIE? -Nu, la LOTO se mai si castiga!
Pe mulţi moartea îi lasă. RECI!
Intr-o zi iti vei pierde parul, dintii, banii si chiar memoria. Dar un lucru sigur nu-l vei pierde: corpul tau sexy, caci nu poti pierde ceea ce nu ai!
Trecutul e de rahat, prezentul e de rahat, bine macar ca nu avem nici un viitor!
Cand iti va fi dor de mine aminteste-ti un singur lucru m-ai lasat sa plec de langa tine!
De-ar avea iubirea top, eu as fi pe ultimul loc, Ca-n viata mea blestemata, nu am fost iubit de-o fata, Daca s-ar cumpara durerea, m-as lauda cu averea.
mai mult »
Statusuri evenimente
HO, ho, ho....cu bautul si mancatul ca ce e mult strica!
Asta nu e un mesaj de agatat pe care ti-l trimit acum. As vrea o poza cu tine pentru Mos, sa stie ce sa-mi aduca de Craciun!
daca un picior de al tau ar fi Pastele si celalalt picior ar fi Craciunul eu as vrea sa te vizitez intre sarbatori
Da-mi o poza cu tine ca sa pot sa-i arat la mosul ce sa-mi aduca.
Paste Fericit da nu pe iarba mea...waiting
Iubire, liniste, speranta, sanatate, belsug, fericire…Paste fericit alaturi de cei dragi!
Pupici…cu lipici…cu declaratie de la Iepuras!
Ziua in care ai intrat in viata noastra a fost cea mai frumoasa. La Multi Ani!
mai mult »
Statusuri noi
Avionul dacă nu zboară-pică, secretara dacă nu pică-zboară!
Fetele de azi vor fi mamele de maine, dacă nu-s atente!
Nu faceti aceeasi prostie de doua ori...sunt atat de multe prostii noi de facut!
A aloca bani pentru lupta împotriva corupţiei este ca şi cum ai aloca vodcă pentru combaterea alcoolismului.
Nu conteaza cat de bogat sau faimos esti. La inmormantarea ta va conta doar starea vremii.
Viata e trista, in schimb salariul e hazliu.
Toti oamenii sunt trecatori... dar nu toti trecatorii sunt oameni...
Invata si din greselile altora, nu vei avea timp sa le faci tu pe toate.
mai mult »
Statusuri smechere
M-am gandit la statusu` asta toata ziua
URGENT! Schimb Caiet A4 cu Audi acelasi model, rog seriozitate!
Doar azi sunt Available, asa ca nu ratati sansa sa-mi vorbiti
Picioarele tale sunt obosite? Pt ca ai alergat prin mintea mea toata ziua...
Politetea este cheia de aur care deschide toate usile.
Oricine are dreptul sa fie prost, insa unii abuzeaza de acest privilegiu.
Doar doua lucruri sunt infinite, Universul si prostia omeneasca, dar de Univers nu sunt chiar sigur – Albert Einstein
M-am nascut sa fac fite, nu sa le suport pe ale altora.

4 răspunsuri:
| MotanuJmekerit a răspuns:

Http://statusuri.yahooplus.ro/ - Aicia sunt toate. Bafta, FunditzZzZzZa :P

| pcsick a răspuns:

La ce te ajuta daca iti lipseste creativitatea? fii originala!

| DenisaAchimop a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune,

Sper sa iti placa