| anonim_4396 a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=FuQ7C2cHeTA&NR=1
Fani Kpop ~
G-Dragon(BIG BANG) cand era mic~ e foarte talentat wow :O
Si acum nu mai zic :X
Voua de cine va place mai mult din BIG BANG?

Răspuns Câştigător
| Element25 a răspuns:

Esti de-a mea...Si eu il ador pe GD=p~
Omul ala e chiar genial...are o voce super! bine si baietii ceilalti din trupa sunt talentati.dar pe mine Gd ma "atras" intr.un fel cel mai mult!:*

4 răspunsuri:
| Myuu a răspuns:

Nu am crezut ca mai exista fani BIG BANG si mai ales D-Gragon in afara de mine.Imi place cum canta.Chiar au talent.Preferatul meu e TOP, il ador! love struck

| PikaRawrr a răspuns:

Aaa Kyotaaaa...mie imi place de TOP love strucklove struck

| MinAh21 a răspuns:

Mai aveti aici un T.O.P fan big grin. Desi nici Seungri nu arata rau =p~. Si mai e si carismatic. El trebuie sa fie la fiecare emisiune, ca sa o faca amuzanta laughing El face pe toata lumea sa rada. E un maknae adorabilicios =p~. Dar raman mai mult la T.O.P

| fetitzatacuminte99 a răspuns:

Am de ales intre TOP si GD si nu pot alegeee! Amandoi sunt super. Iar GD are un talent inascutlaughing