| anonim_4396 a întrebat:

Https://www.facebook.com/......6030071822
Cum mama naibi se poate sa existe asfel de specimene? Lamuriti-ma!

7 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Asemenea specimene nu au cum sa se vada pe profilul meu de facebook. Le dau block sau nu ii am la prieteni. laughing
Ce sa le faci, sunt multi care sufera de sindromul k, y, w ş.a.m.d. happy oh go on

| anonim_4396 explică (pentru Ibrahimovic):

Nu era la prieteni, l-am vazut intr-o poza la un comentariu la zmenta.

| eviltwinnn a răspuns:

Uite de asta nu am eu cont pe feis.buc, printre multe altele promoveaza prostia.

| under89 a răspuns:

Nu te îngrozi! Am avut în generală un asemenea coleg, care era cu 3-4 ani mai mare ca noi. La fel...pe Facebook își comenta la statusuri, scria cu valoare („k") laughing Noi voiam odată să îi spunem de ce face asta, dar nu aveam curaj, pentru că ne bătea laughing
Oricum, dacă nu ai ceva la cap, nu ai de ce să faci așa ceva. Poate suferă de vreo boală...

| anonim_4396 explică (pentru under89):

Deci cand am vazut acest Facebook mi-am zis :
Really, acest specimen face parte din rasa umana?
Nici sa ma uit la un film de groaza nu cred ca as fi fost asa ingrozitrolling on the floor

| Hinata1999 a răspuns:

Exista tot felul de oameni. Ai pomenit tu pom fără uscaciuni?

| Shizuo a răspuns:

Baiatu' nu s-a cultivat. Lasa ca o sa ajunga sa cultive cartofi