| only me a întrebat:

Idei pentru descrieri de poze pe Facebook sau hi5 (versuri sau chestii de genul asta).

Răspuns Câştigător
| Anentykkk a răspuns:

Ii ignoram pe cei ce ne adora, ii adoram pe cei ce ne ignora. Ii ramin pe cei ce ne iubesc si din pacate ii iubim pe cei ce ne ranesc.

Imi place sa cred ca nu am pierdut nimic. Si daca am pierdut ceva inseamna ca nu-mi trebuia

Cu nimic mai speciala, cu nimic mai deosebita. Doar diferita.

Tu si tot clubul vostru de Inecathe. Avem o vorba sa va spunem. Aratati perfect din spate.

Am o gramada de defecte.stiu...nu oblig si nici n-am obligat pe nimeni sa ma accepte...

Nu plange ca s-a terminat ci zambeste ca te-ai scapat!

Viata seamana cu o poveste, ceea ce importa nu e lungimea ei, ci valoarea ei.

Sa nu uiti ca orice asteptare e provizorie, chiar daca dureaza toata viata.

Pentru fiecare 60 de secunde în care esti supărat, pierzi un minut din viaţa frumoasă pe care nimeni nu ţi-o poate da înapo... aşa că învaţă şi tu să fii fericit şi să zâmbeşti!

Stiu ca este greu dar sunt aici gata sa te ridic, cand simti ca pici!

Este o prostie să renunţi la visele tale doar pentru că unul nu s-a împlinit!

Copilăria. Singurul paradis pierdut.

Doar pentru că cineva nu te iubeşte aşa cum vrei tu, nu înseamnă că nu te iubeşte cu toată fiinţa sa.

Nu te teme niciodată de umbre, ele arată doar că există lumină în apropiere!

Zâmbeşte celui care te-a părăsit ca să nu creadă că-ţi pare rău!

Zâmbetul durează doar o clipă, dar amintirile lui o viaţă întreagă.

Adevărul doare. Dar ceea ce ne lasă răni adânci este totuşi minciuna!

Ea nu e ca resul. Ea e pur si simplu "ea"!

Nu sunt asa cum ai vrea! Iubeste-ma pe mine, nu imaginea mea!

O fata desteapta are un intotdeauna baiat pe care si-l doresc altele

5 răspunsuri:
| T3utza a răspuns:

Spate fata lateral corpul meu e criminal

Pentru fete ochi mari gurita mic trasaturi de printesika, va veni o zi cand vei spune sunt pentru tine si eu voi spune fi pentru alta nu pentru mine.

Mereu aranjata, mereu parfumata, oricum e prea cuminte pentru tine aceasta fata

Ma intreb oare ce gandesti cand o privesti?

Esti aici si am in ce sa cred

Are tupeu fetita, da se uita cam pervers
Ochii ei frumoshi s-au pierdut la tine-n portofel.

Uite si... din astea mai normale. :

E doar o fata cat se poate de obisnuita...Care nu are absolut nimic special. Are zile in care parul ii sta ca naiba. si zile in care arata extraordinar

Nu incerca sa fii a lor
Sunt multi care nu stiu ce vor

si tine mereu deschisa o ureche
Sunt niste secrete
Doar intre fete

Unii ma stiu, altii cred ca ma stiu, iar despre unii cred ca ar face orice numai sa nu ma stie. Sunt un spirit mare intr-o "sticla" mica

Asta mica e mereu cu zambetul pe buze, nu se streseaza, nu prea o intereseaza ceea ce urmeaza!

Poarta-te frumos cu ea. E mic si nu stie ce vrea. Spune-i -Da- cand ea spune -Nu-. cand zambeste.Zambeste-i si uh. cand greseste nu o certa pentru. ca-i mic si ea si nu stie ce vreaa.

Imi place sa gresesc, caci nu prea mult gandesc.Copilaresc, Traiesc, Imi cer scuzee.Multzumescc-!

Un sfarsit e un nou inceput

Asta mica. Promite cica. Ca va fi cea mai buna gagica

Spune-i stop cand te streseaza. explica-i ca exagereaza.nu intelege? abereaza? spune-i pa si se calmeaza.

| NUTREBUIENUME a răspuns:

Fiecare- barfa ma face mai IMPOrtaNta sau mai BN nu vB fAR- SA stII-NU Te da ce NU poti SA Fii!

Fitze La Maxim Si Impresii Pana La Refuz"E Chiar Asa Cum Zic, Stii Bine K Nu Ma Ascund! Panaramele Care Vorbesc Aiurea Se Duc La Fund

Sunt asa cum sunt Cum nimeni n-ar vrea sa fie Sunt eu si atat.Cu nimic mai deosebita.Dar Diferita-!

Nu-ti place limbaju meu nu ma asculta ma maturizez prea greu nu-s mata sa te ieRt mereu sunt aici sa te amagesk cu prezenta si sa te ignor cu indiferenta

Ma respecti, te respect. Ma iei cu vrajeala, te iau cu vrajeala. Ma ataci, ma apar. Ma urasti, nu te urasc. De ce? Pentru ca ceea ce pe tine te caracterizeaza, pe mine nu ma defineste :))

Ce Sa Fac, Asta Imi E Firea Sa Nu Crezi ca In Viata Te Inseala Doar Privirea Tu Plangi "Mie Imi Vine Sa Rad" Si Totusi Te Simt Cum Ma Injuri In Gand

Poate nu arat asa de bine ca ea Poate nu stiu sa fac ce face ea:>ce stiu eu sa fac stii doar tu Ce stie ea stie tot orasu, :))

dansez mereu pe tocuri nu pe masa, imi place bunu- gust si-o doza de viata! :X

Voi fi intotdeauna aici pentru cei ce mi-au fost alaturi la bine si la greu, iar pentru cine nu feriti-va de ziua in care am sa prind tupeu :D

♥ Sunt o mica vrajitoare.Cine ma saruta moare.Un baiat m-a sarutat.Sapte zile a oftat

SITE STATUSURI:http://www.lipiciosii.ro/? do=Forum&cat=2&topic=12783&page=196

Sunt: simpla dar si complicata. Nebuna si unica. Rasfatsata si obisnuita sa am tot ce-mi doresc.

"Tu si prietenu-tau va potriviti se pare Ca el face doar zgomot Iar thu esti doar o pocnitoare"
»---(¯-v´¯)---»

Ti-ai cautat jumatatea printre multe Majoritatea erau copile care se credeau 'adulte' U vrei p cineva jumate copil, jumate adult Eu sunt jumate mai putin, dar jumate mai mult!"

Sunt Simpla Dar prea complicata Iubesc dar Urasc Iubirea Ador Soarele dar Intzeleg Ploaia Sa nu-mi faci Rau Sunt atat de Inofensiva incatt o sa-ti Para Rau :))

;;)ToT ce-i- interzis eu- prea mult iubesc-! :">Unii spun ca tine doar de eticheta.Ne- pisham- pe toti care ne critica in ordine alfabetica;)!

"Face pe inabordabila e un joc ce-l face des si joak bine rolul inocenta chip pervers:>:X"

sper ca iti plac, scuze pentru unele cuvinte mai vulgare:D
Are doar 13 -ani-.nu stie ce simte :X.Azi tine la tnee...mAine poate te minte :p

Am RaMaS La fel De InOcEnTa~~ … DiFeRenTza E Ca AcuMa Nu ImI Mai E FRiCa De .A.P.A.R.E.N.T.Z.E. ~~~ …Nu-Mi PaSa De Ei: Iubesc pE ciNE ma iUbeStE

. niciodata nu e prea tarziu-! toate trebuie- sa le-ncerci, incearca-le pe viu! cand toti prefacutii se prefac ca- stiu. ridica doar degetu- mijlociu-?!

o vezi? nu e trista, chiar deloc.zambste suav, are privirea de foc.E dulce si o iubesti stii bine.dar ea, deja nu se mai gandeste la tine

Am nevoie de cineva dar n-amnevoie de Oricine...eO am nevoie doar de cei care au nevoie de mine! love struck:X

Accepta-ma Fara Nici un regret. Promit Ca O sa Fiu Singurul- Tau Defect. [love struck]

Mereu cu zambetul pe buze • Nu se streseaza • Nu prea o intereseaza ce urmeaza •

Nu TOtul e pierdut cand te prabusesti, Viata are jocul ei, Insa tu ai regulile tale

Nu- Sunt- Frumusete- Mare- Am- Putin- Din- Fiecare-.

Sunt- InGeR- In- PreZeNtZzA- Si- Demon- iN- ESeNtZzA-.

Suntem fete ^^ALINTATE^^pe baieti ii dam pe spate suntem fete frumusele fara ^^FITZE^^ si ^^REBELE^^||

Sa poti sa fii aceeasi cand totul e schimbat...sa poti sa fii indiferenta cand totul te-a marcat[; x]…""

"Daca pentru un moment ai crezut ca o vei distruge, uite-o! Dupa putin timp, zambeste. love struck"

Ø e frumoasa: iesiTa din comun =p~
criminaLa fata =p~. FeluL.ei de-a.fi rupe Orice.concurenTasmug
Iar.diferenta.e ca ea are experienTa.

Ø are un sTil aparte; x se poate spune: "unicaTa"
Se poarta cum ii plaCe smug; x si merge eleganTa =p~; x

e OrgoliOasa.pfflove struck cea mai frumoasa =p~
si fiTsoasa. dar nu il deranjeaza; x
la multe. a dat Clasa si.chiar nu mai.conTeazasmug
Ce spune. gura lumii, Ca. lumea-i dusmanOasa

| Cristina_Simona_1998 a răspuns:

Sunt o fata de privit si de admirat dar cand imi iese-n cale vreun baiat bati din palme si l-am sarutat

Sunt o fata de la oras mor baieti dupa mine si fete sunt invidioase ca nu-s ele mai frumoase

Byonce de roamnia ca sa stie toata lumea nu ma prefac doar ma fac si am sa va vin eu de hac

Eu iubesc el ma uraste ce sa fac cu viata mea decat sa ma omor mai bine caut pe altcineva

Sunt draguta sunt stilata nu stau nici un pic acasa ca o papusa pe strada plec baietii sa ma vada sa se ite de aproape cum arat-o fata-n toata firea ce sta bine cu iubirea

Am amagit mult dar si altii mau amgit pe mine deocadata o duc cel mai bine

Multi sunt foarte invidiosi ce sa le fac sunt fitosi dar macar nu ma prefac sunt papusa nu barbat stau bine pe locl meu sa ma deranjezi e greu daca ai vrea sa n-o faci ca poate o sa ma draci

| Robert_Gall_1990 a răspuns:

Prietenie

| Cristian_Xdx_Pavel_1997 a răspuns:

Eu n-am fost ca alti copii
Altfel a fost viata mea
N-am crescut cu jucarii
Am crescut cu MAFIA