| unprietenaproape a întrebat:

Ii iertati pe cei care v au facut rau? Fiti sinceri

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Înainte să-mi facă rău, s-au gândit la consecințe?
Pa, pa.

| 愛日本 a răspuns:

Nu,sunt genul care poarta pica.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu. Sunt fapte, care nu se pot uita. Și oameni, pe care nu-i poți ierta.

| T0T a răspuns:

Dacă aceștia nu fac ceva ca să se revanșeze, nu.

| OldSoul a răspuns:

Nici nu ii iert, dar nici nu ii invinovatesc, daca doar atat pot face... ce sa le fac eu?

Răspuns utilizator avertizat
| Ibrahimovic a răspuns:

Depinde. Aparent da, le dau senzatia ca ii iert sau poate pe unii chiar ii iert. Dar cei care mi-ai facut un mare rau ori nu-i iert ori ii tin minte si cu prima ocazie le intorc "favorul". happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prost sa fii sa faci asa ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimeni nu poate sa imi faca rau.

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

A vorbit Chuck Norris.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iert dar nu uit.

| Elia13 a răspuns:

Acum conteaza cat rau te-a facut persoana respectiva dar uneori daca ierti persoana respectiva o sa iti mai faca rau rau inca o data. Asculatati inima ea stie mereu ce sa faca!winking